Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 28 лютого, 15:36:56

Чернігів подав важливі для громади інвестиційні проекти на конкурс

11.11.2017   11:19

Чернігів цього року бере активну участь у конкурсі на освоєння коштів Державного фонду регіонального розвитку (ДФРР). Перелік актуальних проектів, які подаються від міста на цей конкурс, затвердив своїм розпорядженням Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко.

Цим же розпорядженням визначені й структурні підрозділи міської ради відповідальні за належне подання необхідних документів для участі у конкурсному відборі та реєстрацію заявки на сайті ДФРР. Усі подані проекти мають відповідати Стратегіям регіонального розвитку й комплексно вирішувати питання розвитку інфраструктури на місцях з урахуванням всіх можливостей громад.

Серед проектів, які представлені Черніговом - термомодернізація будівель бюджетних закладів та придбання медичного обладнання. Зокрема, управлінням охорони здоров'я міської ради поданий проект, в результаті якого для Чернігівської міської лікарні № 3 передбачено придбання інсультного блоку (Stroke Unit)  європейського рівня. Таке обладнання буде єдиним на Чернігівщині. Цей проект є продовженням минулорічного («Stop інсульт»), який передбачав придбання для цієї лікарні обладнання в рентгено-нейрохірургічний операційний зал, необхідного для проведення ранньої ангіографічної діагностики хвороб. На даний час готується процедура закупівлі.

Також серед чернігівських проектів, які перемогли минулого року в конкурсі й одержали співфінансування ДФРР – початок будівництва дитячого садку-ясел у першому мікрорайоні житлового району "Масани". Цього року аналогічний проект передбачає підтримку коштами ДФРР продовження будівництва.

Конкурсний відбір відбудеться вже наступного тижня. Обирати з поданих проектів буде комісія з оцінки та відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів ДФРР, при Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.


Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Презентація виставки архівних документів

Презентація виставки архівних документів "Українсько-польські відносини в 1917-1921 рр.: інституційна історія, етап встановлення" 13:40

27 лютого у Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя пройшла презентація виставки «Українсько-польські відносини в 1917-1921рр.: інституційна історія, етап становлення».

Вивчали новації у сфері публічних закупівель

Вивчали новації у сфері публічних закупівель 13:34

Ключові положення нової редакції Закону України "Про публічні закупівлі", основні зміни та нововведення у сфері закупівель за останній час висвітлювалися під час навчання за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації, що проходило в Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації з 25 по 26 лютого.

Чернігівські аудитори виявили порушень на суму 747,4 тис. грн  у Відділі освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міськради

Чернігівські аудитори виявили порушень на суму 747,4 тис. грн у Відділі освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міськради 11:15

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області під час ревізії фінансово - господарської діяльності Відділу освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міської ради (далі – Відділ освіти) за період з 01.02.2017 по 30.11.2019 виявили порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 747,4 тис. грн.

Протягом тижня Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 63 порушення Правил рибальства

Протягом тижня Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 63 порушення Правил рибальства 11:01

З 20 по 27 лютого Чернігівським рибоохоронним патрулем вилучено 96 кг незаконно добутих водних біоресурсів та 92 од. заборонених знарядь лову