Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 28 березня, 00:46:03

Поліція затримала молодика, який з ножем напав на перехожого

09.11.2017   13:13

В ніч на 8 листопада по допомогу до поліції звернувся 49-річний житель Прилук і повідомив, що потребує невідкладної медичної допомоги, бо постраждав від рук нападника.

На місце пригоди негайно прибув наряд поліції. Правоохоронці опитали постраждалого й відновили хронологію подій тієї ночі, коли чоловік підійшов до банкомата на місцевому вокзалі, щоб зняти гроші.

Краєм ока він помітив підозрілого юнака, який крутився неподалік. Після кількох невдалих спроб зняти готівку, чоловік з пустими кишенями направився додому. За кілька метрів до нього підійшов хлопець, якого чоловік бачив біля вокзалу, та почав вимагати гроші, погрожуючи ножем. Під час короткої сутички нападник вдарив чоловіка ножем в руку та втік.

По «гарячих слідах» оперативники Прилуцького відділу поліції ГУНП в Чернігівській області встановили особу юнака, який міг бути причетний до нападу. Вже через годину нападник був затриманий та доставлений до Прилуцького відділу поліції.

Молодик добровільно видав ніж та надав правдиві свідчення, розповівши всі подробиці злочину.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за статтею 296 Кримінального кодексу України (хуліганство) - карається позбавленням волі на строк до 4 років.

Триває досудове розслідування.


Сектор комунікації поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

За позовом прокуратури зобов’язано укласти охоронний договір на пам’ятку архітектури національного значення – «Андріївську церкву» 17:44

Чернігівським окружним адміністративним судом задоволено позов Корюківської окружної прокуратури в інтересах держави в особі Управління містобудування та архітектури Чернігівської обласної державної адміністрації щодо зобов’язання укласти охоронний договір на пам’ятку архітектури національного значення – «Андріївську церкву», розташованув селі Стольне Корюківського району.

Чернігівські спортсмени — призери чемпіонату України з рукопашного бою в Києві 17:33

З 21 до 22 березня в Києві відбувся 26-й чемпіонат України з рукопашного бою.

Крок до безбар’єрності: у Куликівській лікарні облаштовують ліфт та нове реабілітаційне відділення 17:10

У Куликівській громаді активно впроваджують принципи безбар’єрності в охороні здоров’я та сучасні стандарти лікування, щоб кожен пацієнт отримував якісну та сучасну допомогу у безпечному і комфортному середовищі.

Прокуратура на захисті інтересів чернігівців щодо відведення та використання земель центральної частини міста 16:35

Північним апеляційним господарським судом відхилено апеляційну скаргу Чернігівської міської ради та залишено без змін рішенняГосподарського суду Чернігівської області, яким задоволено позов обласної прокуратури в інтересах держави в особі територіальної громади міста Чернігова до Чернігівської міської радипро визнання недійсним пункту рішення, визнання недійсною та скасування державної реєстрації земельної ділянки.

Служба зайнятості зміцнює партнерство з бізнесом Менщини 16:03

Дієвий діалог із бізнесом, реальні результати та нові перспективи співпраці – саме так можна підсумувати робочий візит директорки Чернігівського обласного центру зайнятості Людмили Ключник на Менщину.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини