Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 12 грудня, 18:47:38

Завдяки вжитим прокуратурою заходам представницького характеру підлягає поверненню у власність держави 837 га сільськогосподарських угідь

07.11.2017   07:32

У межах реалізації представницьких повноважень прокуратурою виявлено порушення вимог законодавства при використанні земель сільськогосподарського призначення на території Митченківської сільської ради Бахмацького району.

Установлено, що в 1995 році рішенням сесії сільської ради одному із  колективних сільськогосподарських підприємств передано у колективну власність майже 5 тис га земель для сільгоспвиробництва. У подальшому вказані землі перейшли у порядку правонаступництва до приватного товариства.

Водночас, із скасуванням права колективної власності на землю 837 га не розпайованих земель, розташованих за межами населеного пункту, залишилися у користуванні товариства без оформлення на них права власності.

Реагуючи на порушення інтересів держави, Бахмацькою місцевою прокуратурою заявлено позов про припинення права колективної власності на ці землі та скасування державного акта.

Дослідивши матеріали справи та надані прокурором докази на обґрунтування позовних вимог, господарський суд рішенням від 26.10.2017 позов задовольнив в повному обсязі.

Відтак, за принципової позиції прокурора інтереси держави поновлено, земельна ділянка площею 837 га вартістю понад 20 млн грн підлягає поверненню у власність держави.


Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

 На Чернігівщині зареєстрували індустріальний парк «Носівські господарства»

На Чернігівщині зареєстрували індустріальний парк «Носівські господарства» 10:13

Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про включення індустріального парку «НОСІВСЬКІ ГОСПОДАРСТВА» до Реєстру індустріальних (промислових) парків. Парк створено строком на 30 років на території міста Носівка Ніжинського району. Ініціатором виступає Носівська міська рада.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:11

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

12 грудня: цей день в Україні і світі

12 грудня: цей день в Україні і світі 10:05

День 1388 Російська агресія - Day 1388 Russian aggression

 На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів

На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів 11:43

У листопаді на території області проведено комплекс робіт з видалення безхазяйних та непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин (ХЗЗР). За результатами заходів утилізовано понад 20 тонн отруйних речовин.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини