Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 4 липня, 15:03:07

Барбекю-2012

11.06.2012   18:29Агенцiя

9 червня Чернігівський державний технологічний університет відзначив закінчення навчального року вже традиційним фестивалем “Барбекю-2012”.

Учасників фестивалю привітав ректор університету, професор Сергій Миколайович Шкарлет, який подякував викладачам, співробітникам та студентам за плідну працю протягом навчального року та побажав усім гарного відпочинку.

Найкращі кулінари з кожної команди розпочали приготування страв, а всі інші учасники свята радо приймали участь у конкурсах, запропонованих студклубом ЧДТУ під керівництвом Руслани Яковлевої.

Коли смачні аромати зібрали всіх учасників та гостей біля мангалів, розпочало свою роботу почесне журі фестивалю у складі ректора ЧДТУ, а також гостей: заступника голови облдержадміністрації, активного учасника багатьох заходів, що проходять в університеті, Станіслава Миколайовича Прокопенка, начальника управління освіти і науки облдержадміністрації Анатолія Андрійовича Заліського та начальника управління освіти міськради Володимира Петровича Купріяненка.

Команди по черзі презентували свої кулінарні шедеври, а члени журі виконували свої відповідальні обов’язки: дегустували кожну страву, спілкувались з членами команд та визначали переможців.

Представлені командами результати їх натхненної праці відзначались оригінальністю подання та високими смаковими якостями, тому переможців визначити було важко.

Та врешті Прокопенко С.М. оголосив переможців та вручив їм цінні призи.

Перемогу здобули:
1 місце – команда “Гопцацульки” (бухгалтерія, АГЧ, юридичний відділ, відділ інтелектуальної власності);
2 місце – команда профкому студентів та Майстер Шеф – команда студентської ради ЧДТУ;
3 місце – команда “Іноземні філософи” кафедри філософії, соціально-гуманітарних наук та іноземних мов.

Далі всі учасники фестивалю пригощались приготованими стравами, спілкувались та відпочивали.

Чудова традиція закінчувати навчальний рік таким приємним заходом була започаткована у минулому році і припала до душі викладачам та студентам ЧДТУ.

Ірина Сподаренко

http://www.stu.cn.ua/news_view/394/

Останні новини Чернігівщини

100 років виповнилось Сосницькому краєзнавчому музею

100 років виповнилось Сосницькому краєзнавчому музею 13:58

Будинок в якому зараз знаходиться Сосницький краєзнавчий музей ім. Ю.С.Виноградського, був побудований лікарем Щербаковим у 1870 році. З 1890 року належав князю Волконському. В 1899 році він був капітально відремонтований, про що свідчать дата на металевій прикрасі при вході у будинок. Останнім кому належав будинок – це був лікар П.В.Ольденборгер.

Ключі від нових гуртожитків вручили танкістам Сіверської бригади. ФОТОрепортаж

Ключі від нових гуртожитків вручили танкістам Сіверської бригади. ФОТОрепортаж 13:21

В оперативному командуванні «Північ» офіційно відкрили дві казарми поліпшеного планування для військовослужбовців контрактної служби.

Двох осіб затримано за угон таксі

Двох осіб затримано за угон таксі 13:00

Під процесуальним керівництвом Прилуцької місцевої прокуратури здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом незаконного заволодіння транспортним засобом.

Цьогоріч у Сосницькій громаді грошей на бюджет участі немає

Цьогоріч у Сосницькій громаді грошей на бюджет участі немає 12:10

У Сосницькій громаді обрали переможців Громадського бюджету. Утім їх проєкти реалізовуватись в 2020 році не будуть.

За 6 місяців – 600 нових родин

За 6 місяців – 600 нових родин 11:01

Перші 6 місяців 2020 року закарбували у пам’яті кожного різні моменти, проте для молодят, які створили у цей період родини, вони залишаться знаковими впродовж усього життя.