Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 5 листопада до 8:00 6 листопада 2017 року.
МНС
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди, 1 пожежу та 1 нещасний випадок. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 2 особи постраждали.
Дорожньо-транспортні пригоди – 2:
- на 53 км автодороги Чернігів-Прилуки-Пирятин біля с. Титівка Куликівського району о 18 год. 25 хв. 5 листопада водій автомобіля "Volkswagen Т4" не справився з керуванням та здійснив наїзд на велосипедиста. Внаслідок пригоди велосипедист отримав тілесні ушкодження та був госпіталізований до Ніжинської міської лікарні;
- в м. Носівка по вул. Володимирській біля будинку №155 о 18 год. 21 хв. 5 листопада водій автомобіля "Zaz Forza" здійснив наїзд на велосипедиста. Внаслідок пригоди велосипедист отримав тілесні ушкодження та був доставлений до Носівської центральної районної лікарні.
Пожежі на об’єкті – 1.
Нещасний випадок - 1
В с. Заєць Прилуцького району по вул. Садовій, 28 о 10 год. 5 листопада в приватному господарстві під час виконання робіт з обрізання дерев сталося падіння гілки, внаслідок чого був смертельно травмований громадянин, 1956 року народження.
Радіаційний фон:
На території області радіаційний фон зареєстровано в межах 7-11 мікрорентген/годину, в тому числі: Чернігів – 11 мкр/год., Ніжин – 11 мкр/год., Прилуки – 11 мкр/год., Остер – 11 мкр/год., Покошичі – 10 мкр/год, Семенівка – 11 мкр/год., Сновськ – 7 мкр/год.
Прогноз погоди:
За прогнозом облгідрометеоцентру на території областіз 20 години 5 листопада до 20 години 6 листопада очікується мінлива хмарність, без істотних опадів, вночі та вранці туман. Вітер південно-східний 5-10 м/с. Температура по області вночі 0-5º тепла, вдень 6-11º тепла.
По Чернігову температура вночі 2-4º тепла, вдень 8-10º тепла.
Останні новини Чернігівщини
Анатолій Миколайович Степаненко із Срібнянської громади — Герой України. Посмертно. 16:44
Найвище звання та орден «Золота Зірка» присвоїв своїм Указом Президент Володимир Зеленський. Документ підписаний 24 лютого 2026 року, в четверту річницю повномасштабної війни.
П’ятнадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок обвинуваченому у сексуальному насильстві щодо власної малолітньої доньки 16:13
Ніжинський міський суд Чернігівської області виніс вирок обвинуваченому у сексуальному насильстві щодо його доньки. Чоловік проведе за гратами 15 років.
На Чернігівщині росіяни продовжують атаки мирного населення: поліцейські задокументували воєнний злочин 15:22
Вчора ввечері росіяни поцілили дроном по території домогосподарства в одному з сіл Новгород-Сіверського району – поранення зазнав неповнолітній хлопчик, який в цей час був на подвір’ї. Дитину госпіталізували до лікарні.
На знак вдячності та визнання мужності і стійкості Президент нагородив тих, хто боронить державу на передовій і в тилу 14:41
До четвертих роковин повномасштабного вторгнення Володимир Зеленський відзначив державними нагородами воїнів і цивільних.
У Чернігівському районі поліція притягнула до адміністративної відповідальності водія, який у нетверезому стані скоїв ДТП 13:36
Поліцейські під час встановлення обставин дорожньо-транспортної пригоди з’ясували, що причетний до неї водій перебував у стані алкогольного сп’яніння.