Викрадений автомобіль розшукали прикордонники Чернігівського загону
Учора вранці, до Контактного центру Державної прикордонної служби України надійшло повідомлення від громадянина України про те, що вночі, у Києві, у нього викрали автомобіль Toyota RAV4 2016 року випуску.
За інформацією власника автомобіль міг перебувати в районі населеного пункту Дніпровське, що на Чернігівщині.
Для перевірки отриманої інформації з відділу «Дніпровське» Чернігівського загону до населеного пункту була направлена група реагування.
Протягом двох годин прикордонники прочісували село і нарешті виявили на його околиці покинуту напризволяще коштовну автівку. Сповістивши власника про те, що його автомобіль знайшли, прикордонники встановили спостереження за транспортним засобом в очікуванні злочинців. Правоохоронці кілька годин провели в засідці, однак упіймати крадіїв так і не вдалося.
Тож після прибуття на місце виявлення кросовера співробітників Національної поліції та проведення необхідних слідчих дій автомобіль відправили до Києва.
Останні новини Чернігівщини
Утвердження української національної та громадянської ідентичності: на чому фокусується Чернігівщина 16:21
Перше цього року засідання Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності провів днями заступник голови ОДА Іван Ващенко.
«Іноді люди просто не знають, з чого почати»: як працює фахівчиня із супроводу ветеранів та ветеранок Світлана Улянченко на Чернігівщині 15:40
Повернення з фронту — це початок нового етапу, у якому поруч із відновленням життя з’являється багато практичних питань: оформлення документів, отримання статусу, доступ до лікування, соціальних гарантій і виплат.
Як на Чернігівщині впроваджують реформу шкільного харчування 15:17
На Чернігівщині триває активна фаза впровадження обласної програми реалізації Стратегії реформування системи шкільного харчування на період до 2027 року, ініційованої Першою леді Оленою Зеленською
На Прилуччині поліцейські вилучили у зловмисника масштабні схрони з арсеналом зброї, боєприпасів та вибухівки 14:37
Оперативники та слідчі Прилуцького районного відділу поліції спільно з колегами управління карного розшуку та співробітниками відділу оперативно-пошукової роботи Північно-Центрального міжрегіонального управління Міністерства Юстиції викрили місцевого мешканця, причетного до незаконного обігу боєприпасів, та вилучили із трьох облаштованих ним схронів значний арсенал зброї: ящики з набоями до автоматичної зброї, гранатомети та тротилові шашки.
Від бізнесу до екології: про ключові напрямки соціально-економічного розвитку Чернігівщини – з профільним міністром 14:06
Економічні потреби регіону, працевлаштування ветеранів, агропромисловість, природоохоронні заходи – ключові теми робочої зустрічі команди ОВА з Олексієм Соболевим, міністром економіки, довкілля та сільського господарства України.