Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 29 січня, 03:26:55

Завершено досудове розслідування корупційного злочину, внаслідок якого інтересам держави заподіяно шкоду на суму майже 900 тис. грн.

03.11.2017   07:42

Під процесуальним керівництвом прокуратури Чернігівської області завершено досудове розслідування кримінального провадження стосовно начальника одного із структурних підрозділів Чернігівської міської ради та керівника будівельної організації, чиї неправомірні дії заподіяли шкоду інтересам держави на суму майже 900 тис. грн.

Слідством установлено, що у грудні 2016 року посадовець, зловживаючи службовим становищем, за попередньою змовою із керівником будівельної організації здійснив розтрату бюджетних коштів, шляхом підписання  офіційних документів, якими підтверджено виконання робіт по будівництву дитячого садка-ясел у першому житловому мікрорайоні Масани у м. Чернігові, що фактично не виконувалися.

Внаслідок таких дій з Державного бюджету України на користь будівельної організації безпідставно перераховано кошти в сумі майже   900 тис грн, що заподіяло державі збитки в особливо великому розмірі.

Органом досудового розслідування дії посадовця кваліфіковано за ч. 5 ст. 191 КК України (розтрата чужого майна, вчинена за попередньою змовою групою осіб в особливо великому розмірі) та ч. 1 ст. 366 КК України (службове підроблення). 

Також в рамках кримінального провадження зібрано докази вини керівника будівельної організації у підробці офіційних документів та  пособництві  в розтраті  бюджетних коштів службовою особою    (ч. 5  ст. 27,  ч. 5 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України).

На даний час досудове розслідування у кримінальному провадженні завершено, обвинувальний акт направлено до суду для розгляду по суті.


Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Вакцинація від COVID-19 по Чернігівській області

Вакцинація від COVID-19 по Чернігівській області 16:12

З початку вакцинації станом на 28.01.2022 року в області щеплено всього 781 977 осіб.

П’ять громад Чернігівщини будуть вчитися будувати демократичне та гендерно рівноправне суспільство

П’ять громад Чернігівщини будуть вчитися будувати демократичне та гендерно рівноправне суспільство 16:07

В шести областях України, серед яких і Чернігівська, реалізується друга фаза проєкту «Розбудова демократичного, мирного та гендерно-рівноправного суспільства в Україні».

Начальник регіонального управління Сил тероборони Юрій Колесніченко: Ми спроможні своєчасно поставити до строю необхідну кількість людей

Начальник регіонального управління Сил тероборони Юрій Колесніченко: Ми спроможні своєчасно поставити до строю необхідну кількість людей 15:45

В області цілодобово триває розгортання сил територіальної оборони. Цей процес останнім часом викликає багато запитань та вимагає не менше роз’яснень.

Малий та середній бізнес за рахунок сплати податків забезпечили більше половини надходжень до бюджетів територіальних громад Чернігівщини

Малий та середній бізнес за рахунок сплати податків забезпечили більше половини надходжень до бюджетів територіальних громад Чернігівщини 15:42

За 2021 рік до бюджетів усіх рівнів Чернігівської області суб’єктами господарювання середнього і малого бізнесу сплачено понад 7 млрд грн податків і зборів, що становить 50,4 відс. загальної суми надходжень.

На Чернігівщині бронзовий Ленін пішов з молотка за понад 700 тисяч гривень

На Чернігівщині бронзовий Ленін пішов з молотка за понад 700 тисяч гривень 13:05

П'ятиметровий пам'ятник придбала фірма із Запоріжжя. Його хочуть переплавити на продукцію.