Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 14 квітня, 21:05:36

Контроль за державними закупівлями

02.11.2017   13:37Агенцiя

Рішенням адмінколегії тервідділення визнано вчинення порушення з боку ПП «Завод «Сільгоспмаш» (м.Чернігів) та ФОП Турбіль Н.В. (м.Чернігів) у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів торгів при закупівлі за державні кошти паливної деревини, проведеної у 2016 році Менською виправною колонією Державної пенітенціарної служби України в Чернігівській області.

Антиконкурентні узгоджені дії між відповідачами підтверджуються:   пов’язаністю  учасників тендеру в розумінні ст.1 Закону України «Про захист економічної конкуренції», наявністю господарських відносин та іншими фактами.

Відповідачі порушення визнали, зобов’язались сплатити штрафні санкції.

Також рішенням адмінколегії визнано вчинення аналогічного порушення з боку ПП «СТАРД» (Київська область) та ПП «САМА» (Київська область) при проведенні відокремленим підрозділом Національного університету біоресурсів і природокористування України «Ніжинський агротехнічний інститут» закупівлі за державні кошти агрохімічної продукції. Відповідачі порушення визнали, зобов’язались сплатити штрафні санкції.

Зібрані у справах докази у своїй сукупності свідчили про те, що на всіх стадіях підготовки пропозиції тендеру учасники були обізнані щодо участі кожного з них  та наявність між ними антиконкурентних узгоджених дій; вони замінили ризик, що породжує конкуренція на координацію своєї економічної поведінки, що в свою чергу призвело до  усунення між ними конкуренції під час проведення замовниками тендерів.

Вчинення антиконкурентних узгоджених дій забороняється  і тягне за собою відповідальність згідно із Законом України «Про захист економічної конкуренції».


Чернігівське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 185 нових випадків COVID-19

Виявлено 185 нових випадків COVID-19 20:47

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 14 квітня в області зафіксовано 185 нових випадків COVID-19.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 275 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 275 осіб 12:46

За інформацією Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 14 квітня в області вакцинація від коронавірусу охопила 7411 осіб.

Відбулася презентаційна зустріч-воркшоп

Відбулася презентаційна зустріч-воркшоп "Дорога смаку Чернігівщини" 12:00

12 березня за участі експертів проєкту ЄС "Підтримка розвитку системи географічних зазначень в Україні" та представників міжнародної спільноти Slowfood в Чернігові відбулася презентаційна зустріч-воркшоп "Дорога смаку Чернігівщини" як інструмент розвитку сільських територій".

Триває ліквідація тіньового обігу нафтопродуктами

Триває ліквідація тіньового обігу нафтопродуктами 11:30

13 квітня відбулося чергове засідання робочої групи щодо запобігання нелегальному обігу та незаконній торгівлі нафтопродуктами на території області.

Лікарі під час онлайн-брифінгу розповіли про особливості та перебіг етапів вакцинації від COVID-19

Лікарі під час онлайн-брифінгу розповіли про особливості та перебіг етапів вакцинації від COVID-19 11:11

13 квітня відбувся онлайн-брифінг, на якому медичні експерти відповіли на найпоширеніші питання лікарів та громадян щодо вакцинальної кампанії.