Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 01 листопада до 8:00 02 листопада 2017 року.
МНС
Протягом минулої доби зареєстровано 11 небезпечних подій, а саме: 3 дорожньо-транспортні пригоди та 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 3 особи постраждали.
Дорожньо-транспортні пригоди – 3:
- в м. Борзна по вулиці Красносільського о 17 год. 1 листопада водій автомобіля «ГАЗ-2752» здійснив наїзд на пішохода. Внаслідок пригоди пішохід отримав тілесні ушкодження та був доставлений до Борзнянської центральної районної лікарні;
- в м. Чернігові по вулиці Івана Мазепи, 8 о 17 год. 55 хв. 1 листопада водій автомобіля "Volkswagen Passat" здійснив наїзд на пішохода, який перетинав проїжджу частину дороги в межах нерегульованого пішохідного переходу. Внаслідок пригоди пішохід отримав тілесні ушкодження та каретою швидкої медичної допомоги був доставлений до Чернігівської обласної лікарні;
- в м. Чернігові по вулиці Козацькій, 5 о 19 год. 1 листопада водій автомобіля "Renault Mascott" здійснив наїзд на пішохода, який, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, перетинав проїжджу частину дороги. Внаслідок пригоди пішохід отримав тілесні ушкодження та каретою швидкої медичної допомоги був доставлений до Чернігівської міської лікарні № 2.
Пожежі – 8, з них 7 пожеж в житловому секторі (під час пожежі загинула 1 особа) та 1 пожежа на транспорті.
Радіаційний фон:
На території області радіаційний фон зареєстровано в межах 11-12 мікрорентген/годину, в тому числі: Чернігів – 11 мкр/год., Ніжин – 12 мкр/год., Прилуки – 12 мкр/год., Остер – 11 мкр/год., Покошичі – 11 мкр/год, Семенівка – 11 мкр/год., Сновськ – 12 мкр/год.
Прогноз погоди:
За прогнозом облгідрометеоцентру на території області з 20 години 01 листопада до 20 години 02 листопада очікується хмарна погода з проясненнями, дощ, вночі місцями з мокрим снігом, вночі подекуди слабка ожеледь, слабке налипання мокрого снігу. Вітер південно-західний 9-14 м/с. Температура по області вночі від 1º морозу до 4º тепла, вдень 7-12º тепла.
По Чернігову дощ. Температура вночі 1-3º тепла, вдень 9-11º тепла.
Останні новини Чернігівщини
Координація гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство: підсумки засідання робочої групи 10:22
26 лютого під головуванням директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у Чернігівській області. Учасники говорили про напрями захисту постраждалих осіб в умовах воєнного стану та плани дій на поточний рік.
«До роковин вторгнення: 36 днів окупації Тупичева» 09:18
«У вас не оккупация - у вас спецоперация с восстановления мира. …Через пару-тройку дней ми возьмем Чернигов, тогда ми вам тут все наладим», - це говорили російські військові у Тупичеві на Чернігівщині – селі, яке 36 днів було в окупації.
Виплата одноразової грошової допомоги дітям-сиротам з-поміж випускників навчальних закладів: прокурорами заявлено позови 09:12
Захист прав та інтересів дітей є безумовним пріоритетом у роботі органів Чернігівської обласної прокуратури.
Загроза повені і безпекова ситуація: на Новгород-Сіверщині працював Дмитро Синенко 08:52
У Новгород-Сіверському районі сьогодні перебував заступник голови ОДА Дмитро Синенко. Він, зокрема, провів засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС.
27 лютого: цей день в Україні і світі 08:50
День 1465 Російська агресія - Day 1465 Russian aggression