Співробітники посольства США в Україні ознайомились з ходом експерименту на базі Чернігівського обласного військового комісаріату
На базі Чернігівського обласного військового комісаріату та Козелецького районного військового комісаріату оперативного командування "Північ" триває експеримент з реформування військових комісаріатів у територіальні центри комплектування та соціальної підтримки.
Фахівці відділу оборонного співробітництва посольства США в України Бен Уолл, Коді Совхілл, Тайлер Гарст ознайомились з ходом реформування військових установ.
Військовий комісар Чернігівського обласного військового комісаріату полковник Олександр Криворучко разом з начальником відділу комплектування військовослужбовцями військової служби за контрактом Головного управління персоналу Генерального штабу Збройних Сил України полковником Андрієм Полонським представили введені в дію впровадження.
Зокрема гостей ознайомили з ходом упровадження процесу рекрутингу в систему комплектування Збройних Сил України особовим складом, реалізацією завдань соціального та правового захисту військовозобов’язаних, резервістів, військовослужбовців, ветеранів війни та військової служби, упровадженню передового світового досвіду в діяльності територіальних центрів тощо.
Звертаючись до присутніх військовий комісар зазначив, що введений в дію процес рекрутингу вже дає позитивні результати:
– Планові завдання призову громадян на військову службу за контрактом у військкоматі вже перевиконані. І це ще не кінець року. Інструктори відділу рекрутингу користуються довірою з боку громадян, адже вони обов’язково призначаються з бойових військових частин та з досвідом ведення бойових дій. – додав полковник Олександр Криворучко.
По завершенню зустрічі американські колеги передали до військового комісаріату виготовлену друковану рекламну продукцію військової служби за контрактом у Збройних Силах України.
Останні новини Чернігівщини
Стійкість громад в умовах війни: на Форумі місцевої демократії шукали спільні рішення 14:29
У Чернігові 16 червня відбувся Форум місцевої демократії Чернігівщини «Стійкість громад через участь, довіру та партнерство», який об’єднав представників органів місцевого самоврядування, молодіжних рад та інститутів громадянського суспільства. У центрі обговорення — питання стійкості громад в умовах війни, відновлення територій, залучення жителів до ухвалення рішень та розвиток партнерств.
На Чернігівщині триває декларування зброї: поліція нагадує громадянам про необхідність обов’язково задекларувати знайдену або отриману вогнепальну зброю та боєприпаси 14:07
Поліція інформує: декларування раніше знайденої або отриманої вогнепальної зброї звільняє людину від кримінальної відповідальності за її незаконне зберігання та надає право законно залишити зброю в себе.
Поліцейський з Чернігівщини Євгеній Каліберда виборов ще одну перемогу на змаганнях з гирьового спорту 12:35
Поліцейський Євгеній Каліберда взяв участь у відкритому чемпіонаті Чернігівської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства "Динамо" України з гирьового спорту серед колективів силових структур.
Між освітою Чернігівщини та УДУ імені Михайла Драгоманова укладено меморандум про співпрацю 11:43
З метою вдосконалення освітнього середовища та об'єднання зусиль задля реалізації державної політики відбулося офіційне підписання Договору про співробітництво між Українським державним університетом імені Михайла Драгоманова та Управлінням освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації.
Імпульс для розвитку Чернігова: у місті відбулася зустріч із авторами проєкту «Сенси міст» 11:20
15 червня у Чернігівській міській раді відбулася зустріч із доктором філософських наук, філософом Олександром Філоненком та дослідником Андрієм Мельником — співзасновниками проєкту «Сенси міст».