Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 11 грудня, 06:56:37

Поліція затримала злодія, який проник на завод

01.11.2017   07:35

При поверхневому огляді зловмисника поліція виявила цілий злодійський набір, від в’язки ключів та ліхтарика аж до пристрою нічного бачення та стартового пістолета. А за огорожею підприємства поліцейські знайшли і транспортний засіб молодика.

В неділю під вечір до поліції Чернігова надійшла інформація про те, що охорона заводу, розташованого в обласному центрі, виявила проникнення невідомої особи на територію через паркан (спрацювала сигналізація).

На місце злочину прибули наряд патрульної поліції та слідчо-оперативна група Чернігівського відділу поліції. У невідомого, якого охоронці передали поліцейським, правоохоронці виявили викрутки, металеві кусачки, зв’язку ключів, ліхтарик з електрошокером, а також прилад нічного бачення і стартовий пістолет з магазином, спорядженим холостим набоєм.

Застосувавши службово-пошукового собаку, поліцейські пересвідчилися, що затриманий зловмисник не встановив на підприємстві будь-яких вибухових або інших небезпечних пристроїв. Також собака привів кінолога до припаркованого поблизу заводу автомобіля «BMW-7», який належить зловмиснику.

Поліцейські встановили особу молодика — 27-річного чернігівця, неодноразово судимого за крадіжки, викрадення авто та завдання тілесних ушкоджень.

Наразі інформація про подію внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань та відкрите кримінальне провадження за ч. 3 ст. 185 Кримінального кодексу України (крадіжка), що передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до шести років.

Автомобіль вилучено. Вирішується питання щодо обрання міри запобіжного заходу для зловмисника.

Досудове розслідування триває.

 
Сектор комунікації поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Уряд працює, щоб переспрямувати більше електроенергії для потреб побутових споживачів

Уряд працює, щоб переспрямувати більше електроенергії для потреб побутових споживачів 12:57

Триває підготовка низки рішень Уряду, щоб перерозподілити споживання електроенергії і спрямувати її для побутових споживачів.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:57

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

У Чернігові можна отримати послугу безкоштовного протезування за державною програмою 12:55

Безоплатна програма протезування доступна як для військових, так і для цивільних.

Напав та стріляв по цивільним – судитимуть військовослужбовця рф

Напав та стріляв по цивільним – судитимуть військовослужбовця рф 12:53

Прокурорами Козелецької окружної прокуратури у порядку спеціального досудового розслідування направлено до суду обвинувальний акт стосовно військовослужбовця зс рф за фактом порушення законів та звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 КК України).

Ветеран поліції Чернігівщини Антон Душко виборов призові місця на мультиспортивних ветеранських змаганнях «ГАРТ» 09:36

Днями у столиці відбулися змагання, які об’єднали майже півтисячі ветеранів та ветеранок з усієї країни. Учасники змагалися в таких дисциплінах, як: баскетбол і регбі на кріслах колісних, волейбол сидячи, стрільба з лука, веслування на тренажері та плавання.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини