Про проведення додаткових заходів щодо імунізації населення проти кору
На базі дитячої поліклініки №1 ЧМР відбулась семінар-нарада щодо проведення додаткових заходів з імунізації проти кору серед дитячого населення у віковій групі від 12 місяців до 8 років 11 місяців 29 днів.
Проводила семінар-нараду міський педіатр Овсієнко Л.В. У нараді взяли участь дільничні лікарі та дільничні медичні сестри дитячої поліклініки №1 Чернігівської міської ради та дитячої поліклініки №2 Чернігівської міської ради.
На нараді були висвітлені питання щодо необхідності організації та проведення додаткових заходів з імунізації проти кору серед дитячого населення посиленню санпросвітроботи з батьками щодо питань проведення щеплення проти кору, яка є керованою інфекцією.
Дитячі поліклініки міста забезпечені достатньою кількістю вакцини проти кору (КПК).
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові презентували результати освітнього проєкту «Професії майбутнього» 12:29
27 березня у мейкерському просторі Peremoha Lab при Національному університеті «Чернігівська політехніка» відбувся медіа-день, під час якого студенти та студентки політехніки презентували результати освітнього проєкту «Професії майбутнього».
Виставка фотокартин «Доторки до душі» Ксенії Лучистої 12:26
25 березня в Мистецькій вітальні Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулася презентація виставки світлин на полотні «Доторки до душі» фотографки Ксенії Лучистої.
Власна справа у 21: історія молодого підприємця Едуарда Довбаха 12:23
Сучасна українська молодь дедалі частіше доводить: успіх не приходить випадково — його створюють наполегливістю, сміливістю та вірою у власні сили. Саме таку історію має 21-річний підприємець із Коропа Едуард Довбах, який, скориставшись державною підтримкою, зміг перетворити свою ідею на реальний бізнес.
Реабілітація, спорт, власна справа: які можливості доступні для ветеранів Корюківщини та Новгород-Сіверщини 12:03
Як ветерану відкрити бізнес, пройти реабілітацію або звернутися за необхідною медичною допомогою? Про ці та інші послуги, доступні для захисників Чернігівщини, говорили днями на зустрічі в Корюківській РВА.
На Ніжинщині поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків 11:59
Носівські оперативники задокументували декілька фактів збуту наркотичних засобів, до яких причетний мешканець одного із сіл Ніжинського району. Зловмисника затримали, йому загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.