Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 25 вересня, 14:31:13

Прокуратурою оскаржено виправдувальний вирок стосовно правоохоронця в одержанні неправомірної вигоди

31.10.2017   07:26Агенцiя

Прокуратурою області до суду апеляційної інстанції оскаржено виправдувальний вирок Чернігівського районного суду, яким керівника одного із відділів поліції визнано невинуватим в одержанні від підприємця неправомірної вигоди за неперешкоджання в здійсненні ним на території Козелецького району підприємницької діяльності (ч. 3 ст. 368 КК України).

Ухвалений виправдувальний вирок оскаржено у зв’язку з невідповідністю висновків суду фактичним обставинам кримінального провадження щодо причетності обвинуваченого до інкримінованого злочину та істотними порушеннями судом вимог кримінального процесуального законодавства.

Сторона обвинувачення представила суду достатньо обґрунтовані, одержані у законний спосіб докази вини правоохоронця у вчиненні корупційного злочину.
Прокурор орієнтував суд на ухвалення обвинувального вироку та призначення покарання у виді позбавлення волі строком на п’ять років та шість місяців з позбавленням права обіймати посади в правоохоронних органах строком на два роки.

Проте, усупереч встановленим фактичним обставинам справи, які сторона обвинувачення вважала об’єктивно доведеними, суд дійшов висновку про відсуніть вини обвинуваченого та ухвалив виправдувальний вирок, який прокурором оскаржено.

Прокуратура й надалі відстоюватиме принципову та послідовну позицію, як сторона обвинувачення, з метою забезпечення кримінальної відповідальності осіб за вчинення корупційних злочинів.

Довідково: У поточному році за результатами перегляду апеляційним судом  справ про злочини з ознаками корупції 4 осіб засуджено до реального позбавлення волі, ще 2 обвинувальні вироки судів першої інстанції у кримінальних провадженнях про зазначені злочини, переглядаються апеляційним судом.Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Що випускали підприємства машинобудівної галузі Чернігівщини

Що випускали підприємства машинобудівної галузі Чернігівщини 11:30

На підприємствах машинобудування зайнято понад 3 тис. осіб, що становить 10% від усіх зайнятих у промисловості області.

Урочиста церемонія Посвяти першокурсників у студенти Академії Державної пенітенціарної служби 11:10

Цьогоріч до факультету заочного і контрактного навчання зараховано 179 здобувачів вищої освіти, з них сьогодні 103 студентські квитки було вручено студентам денної форми навчання, освітнього рівня бакалавр за спеціальностями «Право», «Психологія», «Правоохоронна діяльність».

На ділянці ремонту дороги Т-25-19 Холми - Авдіївка укладений фінішний шар нового покриття 11:16

Дорога Т-25-19 - це маршрут, який з'єднує новоутворені Корюківський та Новгород-Сіверський райони Чернігівської області.

У бібліотеці ім. М. Коцюбинського відбулося урочисте закриття проєкту «АртБліндаж» 11:00

Соціально-мистецький проєкт «АртБліндаж» реалізувався громадською організацією ветеранів «Спілка 13 БТРО» спільно з Чернігівською міською комунальною Централізованою бібліотечною системою.

Поблизу Чернігова поліцейські затримали вантажівку, водій якої залишив місце ДТП 10:40

Група реагування патрульної поліції Чернігівського райуправління поліції зупинила вантажний автомобіль з явними механічними пошкодженнями за півсотні кілометрів від місця автопригоди з потерпілими, скоєної на території Сновської громади.