Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 4 липня, 15:43:44

Обласна влади здійснює заходи щодо врегулювання питання з надання допомоги хворим, які лікуються методом гемодіалізу

11.06.2012   10:33Агенцiя

Питання стосовно надання послуг ТОВ "Фрезеніус Медикал Кер Україна", що реалізує проект зі створення діалізного центру в Чернігівській області знаходиться на постійному контролі обласної влади.

З метою вирішення даного питання розпорядженням голови обласної державної адміністрації створена робоча група щодо опрацювання механізму здійснення розрахунків, яка постійно співпрацює з представниками іноземного інвестора.

24 травня поточного року відбулося підписання Меморандуму між Чернігівською обласною державною адміністрацією та ТОВ "Фрезеніус Медикал Кер Україна". Меморандумом передбачені ключові засади співпраці та врегулювання проблемного питання. 
 
На виконання задекларованих у Меморандумі заходів співпраці розпорядженням голови облдержадміністрації міському бюджету м.Чернігова виділена додаткова дотація з державного бюджету на вирівню-вання фінансової забезпеченості місцевих бюджетів у сумі 3975,3 тис. грн. На сесії міської ради, яка відбулася 31 травня, було прийняте рішенням про направлення  зазначених коштів на оплату послуг з надання медичної допомоги жителям м.Чернігова, що лікуються  методом гемодіалізу.

Наразі, міською лікарнею № 2 Чернігівської міської ради, проводиться робота щодо здійснення  процедури закупівлі послуги з гемодіалізу для хворих на ниркову недостатність, що отримують лікування в умовах недержавного діалізного центру  ТОВ "Фрезеніус Медикал Кер Україна".

Управління охорони здоров'я облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

100 років виповнилось Сосницькому краєзнавчому музею

100 років виповнилось Сосницькому краєзнавчому музею 13:58

Будинок в якому зараз знаходиться Сосницький краєзнавчий музей ім. Ю.С.Виноградського, був побудований лікарем Щербаковим у 1870 році. З 1890 року належав князю Волконському. В 1899 році він був капітально відремонтований, про що свідчать дата на металевій прикрасі при вході у будинок. Останнім кому належав будинок – це був лікар П.В.Ольденборгер.

Ключі від нових гуртожитків вручили танкістам Сіверської бригади. ФОТОрепортаж

Ключі від нових гуртожитків вручили танкістам Сіверської бригади. ФОТОрепортаж 13:21

В оперативному командуванні «Північ» офіційно відкрили дві казарми поліпшеного планування для військовослужбовців контрактної служби.

Двох осіб затримано за угон таксі

Двох осіб затримано за угон таксі 13:00

Під процесуальним керівництвом Прилуцької місцевої прокуратури здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом незаконного заволодіння транспортним засобом.

Цьогоріч у Сосницькій громаді грошей на бюджет участі немає

Цьогоріч у Сосницькій громаді грошей на бюджет участі немає 12:10

У Сосницькій громаді обрали переможців Громадського бюджету. Утім їх проєкти реалізовуватись в 2020 році не будуть.

За 6 місяців – 600 нових родин

За 6 місяців – 600 нових родин 11:01

Перші 6 місяців 2020 року закарбували у пам’яті кожного різні моменти, проте для молодят, які створили у цей період родини, вони залишаться знаковими впродовж усього життя.