Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 1 березня, 21:29:06

Прокуратура через суд домоглася забезпечити належне збереження ландшафтного заказника площею 1,4 тис га

30.10.2017   07:59

З метою забезпечення законного використання об’єктів природно-заповідного фонду Чернігівська місцева прокуратура звернулася до суду з позовом про визнання протиправною бездіяльності органу місцевого самоврядування щодо непроведення робіт з винесення та закріплення меж ландшафтного заказника місцевого значення «Демінка», площею 1,4 тис га, який згідно з охоронним зобов’язанням у 2001 році передано під охорону Авдіївській сільській раді Куликівського району.

З’ясовано, що з моменту утворення у 1995 році вказаного об’єкта природно-заповідного фонду, у порушення вимог Земельного кодексу України, законів України «Про природно-заповідний фонд України» та «Про землеустрій» його межі в натурі не встановлено, що фактично унеможливлює збереження природного різноманіття ландшафтів, охорони довкілля, підтримання екологічного балансу, а також позбавляє належним чином виконувати охоронні зобов’язання та визначити розмір завданої шкоди внаслідок їх неправомірного використання.

Рішенням Чернігівського окружного адміністративного суду від 17.10.2017 позов прокурора задоволено у повному обсязі та зобов’язано орган місцевого самоврядування забезпечити проведення робіт з винесення та закріплення меж об’єкта природно-заповідного фонду.


Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Координація гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство: підсумки засідання робочої групи 10:22

26 лютого під головуванням директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у Чернігівській області. Учасники говорили про напрями захисту постраждалих осіб в умовах воєнного стану та плани дій на поточний рік.

«До роковин вторгнення: 36 днів окупації Тупичева» 09:18

«У вас не оккупация - у вас спецоперация с восстановления мира. …Через пару-тройку дней ми возьмем Чернигов, тогда ми вам тут все наладим», - це говорили російські військові у Тупичеві на Чернігівщині – селі, яке 36 днів було в окупації.

Виплата одноразової грошової допомоги дітям-сиротам з-поміж випускників навчальних закладів: прокурорами заявлено позови 09:12

Захист прав та інтересів дітей є безумовним пріоритетом у роботі органів Чернігівської обласної прокуратури.

Загроза повені і безпекова ситуація: на Новгород-Сіверщині працював Дмитро Синенко 08:52

У Новгород-Сіверському районі сьогодні перебував заступник голови ОДА Дмитро Синенко. Він, зокрема, провів засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС.

27 лютого: цей день в Україні і світі

27 лютого: цей день в Україні і світі 08:50

День 1465 Російська агресія - Day 1465 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини