Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 14 лютого, 11:42:08

З початку року на Чернігівщині зареєстровано понад 3 тис. дозвільних документів

27.10.2017   10:28Агенцiя

Управлінням Державної архітектурно-будівельної інспекції у Чернігівській області з початку 2017 року зареєстровано 3070 дозвільних документів у сфері будівництва.

Серед них: 429 декларацій про початок виконання підготовчих та будівельних робіт, 1001 декларація про готовність об’єкта до експлуатації, 15 сертифікатів про готовність до експлуатації об’єктів класу наслідків СС2,  1239 опрацьованих повідомлень про початок виконання підготовчих і будівельних робіт.

Видано 36 дозволів на виконання будівельних робіт та 350 поданих дозвільних документів повернуто замовникам будівництва на доопрацювання.

За 10 місяців  поточного року в Чернігівській  області ДАБІ ввела в експлуатацію 575 житлових будинків загальною площею 117,3 тис.м², у тому числі, на нове будівництво - 94,1 тис. м². 

За останній місяць у населених пунктах області розпочато будівництво 19 об'єктів вуличного освітлення.


Прес-служба ДАБІ України

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті відділення лікарні

На Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті відділення лікарні 13:15

Слідчі відділення поліції №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції під процесуальним керівництвом Козелецької окружної прокуратури підготували обвинувальний акт щодо директора однієї з будівельних фірм, який привласнив майже 200 тисяч бюджетних гривень під час капітального ремонту одного з відділень лікарні.

Мезинський природний парк: 20 років на захисті природи 13:10

10 лютого у блакитній вітальні Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулося засідання круглого столу, присвячене 20-річчю створення Мезинського національного природного парку.

Надзвичайні події в області за останню добу 12:15

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, саме: 3 пожежі.

З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щуки

З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щуки 12:11

З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щукиЧернігівський рибоохоронний патруль повідомляє, що з 15 лютого 2026 року, відповідно до Правил любительського рибальства на Чернігівщині діятиме заборона на вилов щуки.

Від редактора до старшого солдата: історія чернігівського медійника Сергія Кириченка 10:49

Сергій Кириченко – один з найдосвідченіших чернігівських редакторів. Майже 20 років він відпрацював у різних виданнях «Чернігівської Медіа Групи», а з початку повномасштабного вторгнення долучився до Збройних сил України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини