Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 22 січня, 18:15:37

Заступник прокурора області провів прийом жителів м. Мена та засуджених осіб, які тримаються в Державній установі "Домницький виправний центр № 135"

26.10.2017   13:09

Заступник прокурора області Ігор Юшин здійснив особистий прийом громадян у Менській місцевій прокуратурі, де правом на звернення та особистого спілкування з прокурором скористалися місцеві жителі.

Серед порушених питань заявниками основним є трудові правовідносини, що припинені з одним із підприємств торгівлі внаслідок його реорганізації, а також правовий статус майна, що належало трудовому колективу.

На всі питання надано ґрунтовні відповіді, громадянам докладно роз’яснено повноваження органів прокуратури та можливість отримання безоплатної правової допомоги, зокрема у Менському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги, з метою вирішення питань, що не належать до компетенції прокуратури.   

Крім того, заходи особистого прийому громадян здійснено також у Державній установі «Домницький виправний центр № 135», розташованій на території Менського району.

В усних зверненнях засуджені повідомили про стан судового вирішення питань, пов’язаних із застосуванням Закону України «Про амністію у 2016 році», що набрав чинності 07.09.2017, та отримали відповідні роз’яснення процедури його виконання. З урахуванням певної критики якості підготовки матеріалів, надісланих адміністрацією установи до суду, забезпечено право спілкування з прокурором наодинці без будь-якого втручання персоналу виправного центра. Використано можливості жвавого спілкування з колективом засуджених в умовах аудиторії приміщення виховної роботи.  

Одночасно заступник прокурора області ознайомився зі станом забезпечення порядку та умов тримання засуджених в установі, оглянуто жилі приміщення гуртожитку, територію. З метою усунення порушень кримінально-виконавчого законодавства начальнику установи внесено документ реагування. 


Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 13:08

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години 21 січня по 08 годину 22 січня 2021 року

5348 нових підтверджених випадків коронавірусної хвороби COVID-19

5348 нових підтверджених випадків коронавірусної хвороби COVID-19 13:00

За даними Центру громадського здоров’я, станом на 22 січня в Україні зафіксовано 5348 нових підтверджених випадків коронавірусної хвороби COVID-19 (з них дітей – 164, медпрацівників – 225). Кількість активних хворих - 232 338 осіб.

Робота регіональних центрів з надання БВПД тісно переплітається з діяльністю різних силових структур

Робота регіональних центрів з надання БВПД тісно переплітається з діяльністю різних силових структур 10:40

Затримання особи, проведення слідчих, вручення підозри, функціонування інституту дізнання – неповний перелік дій, до участі в яких через регіональні центри з надання БВПД залучаються адвокати для захисту прав та інтересів затриманих та обвинувачених осіб. Ефективна взаємодія в цих питання є гарантією належного дотримання прав людини та національного законодавства.

3,6 тисячі родин утворилося торік на Чернігівщині

3,6 тисячі родин утворилося торік на Чернігівщині 10:22

Весільний марш для двох, нечисленні гуляння та інші карантині обмеження не стали на заваді закоханим, які вирішили у 2020 році офіційно зареєструвати стосунки.

Від початку січневого локдауну фахівці Держпродспоживслужби здійснили понад 1300 перевірок суб'єктів господарювання

Від початку січневого локдауну фахівці Держпродспоживслужби здійснили понад 1300 перевірок суб'єктів господарювання 10:10

Від початку запровадження в Україні додаткових обмежувальних заходів, пов'язаних із попередженням розповсюдження коронавірусної інфекції, спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області з 8 по 20 січня 2021 здійснили 1324 перевірки суб’єктів господарювання.