Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 18 січня, 06:08:04

Заступник прокурора області провів прийом жителів м. Мена та засуджених осіб, які тримаються в Державній установі "Домницький виправний центр № 135"

26.10.2017   13:09

Заступник прокурора області Ігор Юшин здійснив особистий прийом громадян у Менській місцевій прокуратурі, де правом на звернення та особистого спілкування з прокурором скористалися місцеві жителі.

Серед порушених питань заявниками основним є трудові правовідносини, що припинені з одним із підприємств торгівлі внаслідок його реорганізації, а також правовий статус майна, що належало трудовому колективу.

На всі питання надано ґрунтовні відповіді, громадянам докладно роз’яснено повноваження органів прокуратури та можливість отримання безоплатної правової допомоги, зокрема у Менському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги, з метою вирішення питань, що не належать до компетенції прокуратури.   

Крім того, заходи особистого прийому громадян здійснено також у Державній установі «Домницький виправний центр № 135», розташованій на території Менського району.

В усних зверненнях засуджені повідомили про стан судового вирішення питань, пов’язаних із застосуванням Закону України «Про амністію у 2016 році», що набрав чинності 07.09.2017, та отримали відповідні роз’яснення процедури його виконання. З урахуванням певної критики якості підготовки матеріалів, надісланих адміністрацією установи до суду, забезпечено право спілкування з прокурором наодинці без будь-якого втручання персоналу виправного центра. Використано можливості жвавого спілкування з колективом засуджених в умовах аудиторії приміщення виховної роботи.  

Одночасно заступник прокурора області ознайомився зі станом забезпечення порядку та умов тримання засуджених в установі, оглянуто жилі приміщення гуртожитку, територію. З метою усунення порушень кримінально-виконавчого законодавства начальнику установи внесено документ реагування. 


Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

 У КНП «Корюківська центральна районна лікарня» встановлено новий кольпоскоп.

У КНП «Корюківська центральна районна лікарня» встановлено новий кольпоскоп. 15:17

Це обладнання, що працюватиме у жіночій консультації, дозволяє діагностувати захворювання шийки матки: на монітор за допомогою високоточної оптичної системи виводиться збільшене зображення в кольорі, а пацієнтка може сама бачити процес дослідження.

Про організацію Всеукраїнського конкурсу  наукових робіт імені Олександра Яременка «Актуальні проблеми молодіжної та сімейної політики»

Про організацію Всеукраїнського конкурсу наукових робіт імені Олександра Яременка «Актуальні проблеми молодіжної та сімейної політики» 15:14

Державна установа «Державний інститут сімейної та молодіжної політики» з метою виявлення та підтримки обдарованої студентської молоді, молодих вчених, створення умов для її творчого зростання, підготовки наукових кадрів вищої кваліфікації започатковує

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 311 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 311 осіб 15:08

З початку вакцинальної кампанії станом на 17.01.2022 року в області щеплено всього 765 208 осіб.

Молодь Бахмацької та Кіптівської громад знають як змінювати життя навколо себе

Молодь Бахмацької та Кіптівської громад знають як змінювати життя навколо себе 14:59

Активна молодь Кіптівської та Бахмацької громад навчилась складати плани дій для реалізації молодіжних ідей на тренінгах, які провів Центр «Доброчин» 13 та 14 січня 2022 року.

Як укласти декларацію на Чернігівщині: інструкція з пошуку лікаря

Як укласти декларацію на Чернігівщині: інструкція з пошуку лікаря 14:54

Сімейний лікар — це той фахівець, до якого варто звертатися при перших проблемах зі здоров’ям, якщо мова не про екстрену медичну допомогу. Якщо турбують якісь незрозумілі симптоми, дискомфорт чи біль. Потрібна консультація, встановлення діагнозу, складання графіку вакцинації у разі порушення календаря щеплень, електронний рецепт на “Доступні ліки”, інсулін та електронні направлення.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини