Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 15 червня, 18:18:44

Відбулася урочиста церемонія відкриття місцевого пожежного депо

26.10.2017   12:38

26 жовтня у селі Підлісне Козелецького району відбулася урочиста церемонія відкриття місцевого пожежного депо.

Участь у заході взяли Голова ДСНС України Микола Чечоткін, Голова Чернігівської облдержадміністрації Валерій Куліч, Начальник управління ДСНС у Чернігівській області Роман Гордовий, а також керівництво та представники громади.

Очільник Держслужби з надзвичайних ситуацій Микола Чечоткін привітав мешканців Кіптівської об'єднаної територіальної громади з новоствореним підрозділом та вручив начальнику місцевої пожежної охорони ключі та сертифікат на отримання пожежного автомобіля.

“Відкриття нового пожежного депо допоможе значно покращити місцеву систему захисту від пожеж та інших надзвичайних ситуацій. Проте я переконаний, що не стільки кількість новостворених підрозділів місцевої пожежної охорони має вирішальне значення при виникненні надзвичайної ситуації чи події. Головна мета реформи як такої — це зміна культури безпеки життєдіяльності нашого суспільства. І тоді, коли кожен мешканець громади усвідомить відповідальність щодо дбайливого ставлення до свого життя та життя своїх односельців — ми побачимо реальну дію реформи. Коли пріоритетом для кожного стане гасло “запобігти”, а не “ліквідовувати”. Попередити, а не мати справу із наслідками”, - зауважив Голова ДСНС.

Микола Чечоткін також зазначив, що питання, які пов’язані з цивільним захистом населення і територій займають особливе місце у процесі децентралізації, тож кожна громада може розраховувати на підтримку як Уряду так і ДСНС у своїх рішеннях та починаннях, що стосуються пожежної та техногенної безпеки.

Наразі, до складу підрозділу увійшла місцева пожежна команда у складі 5 осіб, які разом з професійними вогнеборцями виїжджатимуть на виклики і забезпечуватимуть безпеку у 12 населених пунктах Кіптівської об'єднаної територіальної громади.


Прес-служба ДСНС України

Останні новини Чернігівщини

Пропозиція робочої сили на Чернігівщині 17:47

За підрахунками служби зайнятості, з початку року (січень-травень)статус безробітного мали 8 тисяч мешканців області.

Начальник поліції Чернігівщини Володимир Тимошко відзначив за самовіддану і професійну службу вибухотехніків 15:40

Сталева витримка, зосередженість, виважені дії і відповідальність за життя кожного, хто поруч – це щоденна служба вибухотехніків поліції Чернігівської області.

Ще 100 дітей із Чернігівщини поїхали на відпочинок у межах проєкту «Карпатська зміна» 15:18

13 червня в табір до Чернівецької області вирушила ще сотня школярів із Чернігівщини.

Простір для життя і відновлення: громади Чернігівщини навчалися планувати розвиток територій з урахуванням сучасних викликів 14:34

Другий етап регіональних експрес-навчань, організованих в межах діяльності Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України, відбувся сьогодні у Чернігові.

Уряд ініціював додаткову фінансову підтримку для прифронтових регіонів 14:11

Прем’єр-міністерка України Юлія Свириденко й керівник Офісу Президента України Кирило Буданов провели нараду щодо підтримки прифронтових територій. У ній узяли участь представники уряду, Офісу Президента, депутати Верховної Ради та начальники обласних військових адміністрацій.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини