На Чернігівщині ДАБІ перевірила 100 ліцензіатів
З початку 2017 року Управлінням Державної архітектурно-будівельної інспекції у Чернігівській області проведено 100 перевірок додержання суб’єктами господарювання ліцензійних умов щодо будівництва об’єктів із середніми та значними класами наслідків.
З них – 82 планових та 18 позапланових.
За результатами контрольно-інспекційних заходів лише 13 суб’єктів підтвердили спроможність виконувати роботи відповідно до ліцензійних умов.
Рішенням Ліцензійної комісії дію 20 ліцензій було зупинено, ще 15 – анульовано. Посадовими особами Управління складено 20 приписів про усунення виявлених порушень.
Крім того, упродовж зазначеного періоду, поновлено дію ліцензії на здійснення діяльності, пов’язаної із створенням об’єктів архітектури, 16 суб’єктам господарювання.
Прес-служба ДАБІ України
Останні новини Чернігівщини
Чернігівська громада стала учасницею проєкту літніх клубів «Грай. Дій. Змінюй» 17:17
Чернігівська міська територіальна громада за результатами відкритого конкурсного відбору стала однією з переможниць проєкту літніх клубів для дітей та підлітків «Грай. Дій. Змінюй», який реалізує громадська організація DOCCU у межах проєкту PlayItForward у співпраці з міжнародною неурядовою організацією War Child Alliance в Україні.
Рада громад області: освіта, інвестиції, житло для ВПО та інші важливі питання розвитку 16:55
Чергове засідання Ради територіальних громад області відбулося у Чернігові 27 липня. На порядку денному – низка питань, що постійно в полі зору й на контролі ОВА, зокрема освоєння освітніх субвенцій, робота центрів життєстійкості, забезпечення внутрішньо переміщених осіб житлом, розроблення інвестиційних планів, забезпечення сталого мобільного зв’язку.
Анна Юр'єва — чемпіонка Європи серед юніорок з веслування на байдарках і каное! 16:13
З 23 до 26 липня в місті Сегед (Угорщина) відбувся чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное серед юніорів та молоді до 23 років, який зібрав найсильніших молодих спортсменів континенту.
У Чернігові вшанували українців, які загинули в полоні 15:37
У Чернігові вшанували пам’ять Захисників та Захисниць України, учасників добровольчих формувань та цивільних осіб, які були страчені, закатовані або загинули у полоні.
Робота без бар’єрів 15:14
Водій, охоронник, вагар, логіст, менеджер, робітник з благоусторою– 10робочих місць у поточному році облаштовано роботодавцями Чернігівщини для людей з інвалідністю в межах компенсаційної програми служби зайнятості.