Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 7 січня, 20:30:36

Чернігівські митники вилучили на кордоні стародруки

23.10.2017   07:41Агенцiя

Три старовинні видання вилучили у пункті пропуску «Горностаївка-Терюха» співробітники відділу митного оформлення Чернігівської митниці ДФС.

Стародруки знаходились серед особистих речей однієї з пасажирок потягу «Київ-С.Петербург». Усі видання надруковані старослов’янською.

При візуальному огляді встановлено, що вони мають ознаки старовини та значні пошкодження.

Росіянка, яка намагалася потайки вивезти предмети старовини, не задекларувала їх та не мала жодних дозвільних документів на їх переміщення через кордон.

Співробітники митниці за даним фактом склали протокол про порушення митних правил.

Старовинні видання вилучені та будуть передані на експертизу.
  

Відділ організації роботи ГУ ДФС у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Увага! Погіршення погодних умов!

Увага! Погіршення погодних умов! 18:25

Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Чернігівській області попереджає водіїв про значне погіршення погодних умов 7-11 січня 2026 року, що вплине на обстановку на дорогах.

Чернігівський онкоцентр отримав гуманітарну допомогу від міжнародних партнерів 17:19

Засоби гігієни, дезінфекційні та лікарські засоби, а також медичні витратні матеріали передали сьогодні Чернігівському медичному центру сучасної онкології представники Благодійного фонду «Help-Ua». Таку гуманітарну допомогу заклад отримує не вперше.

У Прилуцькій лікарні триває ремонт відділення реабілітації за кошти Enabel 17:18

У реабілітаційному відділенні Прилуцької центральної міської лікарні триває ремонт за кошти Бельгійського агентства з міжнародного співробітництва Enabel.

Хотів отримати «грошову допомогу», натомість втратив понад 92 тисячі гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв

Хотів отримати «грошову допомогу», натомість втратив понад 92 тисячі гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв 13:15

В соцмережах шахраї поширюють фейкові оголошення про оформлення «грошової допомоги». Поліцейські закликають громадян не переходити за подібними посиланнями та не вводити дані своїх банківських карток і паролі нібито для «зарахування грошей».

Інклюзія в дії: ресурсні простори Сновського ліцею 12:45

У закладах освіти області послідовно впроваджуються заходи для розвитку інклюзивного середовища та надання психолого-педагогічної підтримки.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини