Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 4 березня, 21:23:29

На Чернігівщині вчитимуть, як діяти у надзвичайних ситуаціях на вибухонебезпечних військових об’єктах

21.10.2017   11:04Агенцiя

Наступного тижня в області плануються тренувальні навчання органів управління та сил цивільного захисту на випадок надзвичайної ситуації на арсеналі боєприпасів військової частини А-1479.

Стан підготовки та основні аспекти запланованого заходу обговорили учасники наради, яку провів заступник голови Чернігівської облдержадміністрації Сергій Сергієнко сьогодні, 20 жовтня.

Навчання відбудуться 26 жовтня на території Ічнянського району.

У тренуваннях братимуть участь посадові особи апарату ДСНС України, керівники структурних підрозділів Чернігівської ОДА, районних державних адміністрацій, територіальних органів ЦОВВ в області, військової частини А-1479 та регіональних спеціалізованих служб цивільного захисту, представники органів місцевого самоврядування.

– Головна мета запланованих навчань – відпрацювання практичних навичок посадових осіб органів виконавчої влади і місцевого самоврядування, а також суб’єктів господарювання щодо виконання завдань з евакуації населення у разі виникнення надзвичайної ситуації на вибухонебезпечних об’єктах Збройних Сил України, – зазначив Сергій Сергієнко.


Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Перебої з електроенергією, а «Жу-жу shop» у Ніжині стабільно працює

Перебої з електроенергією, а «Жу-жу shop» у Ніжині стабільно працює 11:19

А це тому, що підприємиця Оксана Труш скористалася програмою «Енергопідтримка для ФОП», за якою отримала безповоротну фінансову допомогу від держави. Каже: «Я намагаюся використовувати кожну можливість, аби бізнес працював. Кошти пішли на закупівлю пального – і це на сьогодні дієва підтримка для підприємців».

Ветерани поліції Чернігівщини вибороли призові місця на спортивних змаганнях 10:14

Днями відбувся Всеукраїнський турнір зі стронгмену «Сильні України». Серед 280 учасників – ветерани поліції Чернігівщини: помічник начальника поліції Чернігівщини з ветеранської політики Вадим Довгошей та ветеран-спецпризначенець Антон Душко.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:13

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечна подія, а саме: 1 пожежа.

4 березня: цей день в Україні і світі

4 березня: цей день в Україні і світі 09:11

День 1470 Російська агресія - Day 1470 Russian aggression

Протиправно заволодів державними коштами під час ремонту пожежного депо: судитимуть директора підприємства 12:59

Прокурори Прилуцької окружної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно директора підприємства, якого звинувачують у заволодінні бюджетними коштами.