Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 3 серпня, 13:24:28

Порушення знаходять майже під час кожної перевірки

21.10.2017   09:37Агенцiя

Як повідомили в управлінні контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Чернігівській області станом на 17 жовтня поточного року проведено 76 перевірок суб'єктів господарювання, що здійснюють роздрібну торгівлю алкогольних напоїв та тютюнових виробів на території області.

За результатами перевірок виявлено 72 факти порушень вимог ЗУ «Про  державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів».

Зокрема, під час перевірок було встановлено: 46 фактів роздрібної торгівлі алкогольними напоями за цінами нижчими за встановлені мінімальні (штрафна фінансова санкція за дане порушення від 10 тис. грн.), 3 факти  роздрібної торгівлі алкогольними напоями через ЕККА не зазначений в ліцензії (штрафна фінансова санкція за дане порушення від 10 тис. грн.), 4 факти торгівлі алкогольними напоями маркованими підробленими марками акцизного податку (штрафна фінансова санкція за дане порушення від 17 тис. грн.).

Порушення щодо фальсифікованих алкогольних напоїв виявлені в Бобровицькому та Чернігівському районах.

Також виявлено 4 факти  роздрібної торгівлі алкогольними напоями на розлив для споживання на місці, суб'єктами господарювання, які не мають статусу громадського харчування, ресторанного господарства (штрафна фінансова санкція за дане порушення 6,8 тис. грн.), 1 факт - роздрібної торгівлі тютюновими виробами за цінами вищими за встановлені максимальні (штрафна фінансова санкція за дане порушення від 10 тис. грн.), 3 факти зберігання алкогольних напоїв та тютюнових виробів у місцях зберігання не внесених до Єдиного реєстру (штрафна фінансова санкція за дане порушення від 17 тис. грн.),    11 фактів роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами без наявності відповідної ліцензії (штрафна фінансова санкція за дане порушення від 17 тис. грн.).
   
Загальна сума нарахованих штрафних фінансових санкцій за вищевказані порушення становить понад 833 тис. гривень.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські ювенальні поліцейські влаштували спортивне свято для підопічних дітлахів

Чернігівські ювенальні поліцейські влаштували спортивне свято для підопічних дітлахів 11:46

Поліцейські зіграли у футбол із вихованцями Центру соціально-психологічної реабілітації дітей та влаштували справжнє свято з нагоди 15-річчя закладу.

Протягом І півріччя фахівці Держпродспоживслужби Чернігівщини виявили 235 порушень законодавства у сфері безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини

Протягом І півріччя фахівці Держпродспоживслужби Чернігівщини виявили 235 порушень законодавства у сфері безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини 11:39

У першому півріччі 2021 року спеціалісти структурних підрозділів Держпродспоживслужби Чернігівщини здійснили 158 позапланових перевірок у сфері безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини.

З 5 серпня змінюються правила перетину кордону та контрольних пунктів в’їзду-виїзду, що пов’язані з карантином

З 5 серпня змінюються правила перетину кордону та контрольних пунктів в’їзду-виїзду, що пов’язані з карантином 11:33

Кабінетом Міністрів України Постановою від 28 липня 2021 р. № 787 внесені зміни до обмежувальних протиепідемічних заходів щодо запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Поліцейські Чернігівщини з’ясовують обставини, за яких малолітня дитина зазнала смертельних опіків

Поліцейські Чернігівщини з’ясовують обставини, за яких малолітня дитина зазнала смертельних опіків 11:28

Поліція розслідує кримінальне провадження за фактом смерті дворічної дівчинки внаслідок термічного опіку окропом.

Рятувальники Чернігівщини роз’яснюють жителям області правила поводження з вогнем

Рятувальники Чернігівщини роз’яснюють жителям області правила поводження з вогнем 10:44

Упродовж минулого тижня співробітники районних управлінь та відділів Головного управління ДСНС України у Чернігівській області провели профілактичні відпрацювання приватного житлового сектору громадян на території 26 населених пунктів області.