Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 9 липня, 13:34:35

Відкрито парк природи "Беремицьке"

19.10.2017   09:51

Минулого тижня у Козелецькому районі відбулося офіційне відкриття парку природи «Беремицьке».

У тестовому режимі він почав працювати навесні цього року.

Створення парку розпочалося ще у 2015 році, роботи з розширення та наповнення території ведуться й досі. Його діяльність спрямована на збереження і комплексне вивчення унікальних природних комплексів Чернігівського Придесення, їх ефективного використання в оздоровчих, рекреаційних, наукових та просвітницьких цілях.

Програма відкриття включала і проведення круглого столу «Екоідеї в Україні. Ревайлдінг — перспективна природоохоронна ідеологія».

Серед учасників — представники нідерландського інноваційного фонду ARK Nature, Державного агентства лісових ресурсів України, Національного університету біоресурсів і природокористування України Навчально-наукового інституту лісового і садово-паркового господарства, представники департаментів екології та природних ресурсів, культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської ОДА, а також об’єктів природно-заповідного фонду та громадськості.

Гості «Беремицького» ознайомилися з новоствореними екологічними стежками, містками та оглядовою вежею. До речі, тут можна зустріти тарпаноподібних коней, козуль, туроподібних биків, зайців та близько 70 видів пташок. За словами керівництва парку, в подальшому на їхній території знайдуть собі домівку олені, лосі та зубри.

У парку природи проводять безкоштовні екскурсії для місцевих школярів.

Останні новини Чернігівщини

Оприлюднено базові показники роботи суду за перше півріччя 2020 року

Оприлюднено базові показники роботи суду за перше півріччя 2020 року 13:02

За перше півріччя 2020 року Чернігівським окружним адміністративним судом розглянуто майже дві з половиною тисячі справ та матеріалів.

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію 12:20

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 11.00 четверга, 9 липня, в Чернігівській області зафіксовано +6 випадків захворювання на коронавірусну хворобу.

В області до 93% збільшилась кількість дітей, охоплених сімейними формами виховання

В області до 93% збільшилась кількість дітей, охоплених сімейними формами виховання 12:15

Протягом першого півріччя поточного року в області статус дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування отримали 112 осіб.

У Городні пробурили нову артезіанську свердловину

У Городні пробурили нову артезіанську свердловину 12:07

На початку липня у Городні завершили будівництво артезіанської свердловини. Її глибина – 508 метрів. Це резервна свердловина, що дозволить забезпечити стабільне водопостачання якісної питної води жителям міста, пишуть на сайті громади.

Літній відпочинок – не привід смітити на природі

Літній відпочинок – не привід смітити на природі 11:55

Літня пора – час для відпочинку. Тому саме в цей період люди прагнуть виїхати по далі з міста, від жаркої задухи і відпочити десь на лоні природи.