Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 16 липня, 16:32:54

Відбулося чергове засідання робочої групи з вивчення ситуації у відділенні № 11 обласної психоневрологічної лікарні

19.10.2017   09:36Агенцiя

Перший заступник голови обласної ради Валентин Мельничук провів засідання робочої групи з вивчення ситуації, що склалася у відділенні № 11 комунального лікувально-профілактичного закладу «Чернігівська обласна психоневрологічна лікарня».

Зазначена робоча група створена за клопотанням громадської ради при облдержадміністрації та пропозицією профільної комісії обласної ради, відповідним розпорядженням голови обласного представницького органу.

В засіданні взяли участь начальник управління охорони здоров'я облдержадміністрації Петро Гармаш, голова постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров'я, соціального захисту населення та у справах учасників АТО, головний лікар комунального лікувально-профілактичного закладу «Чернігівський обласний протитуберкульозний диспансер» Микола Дейкун, головний лікар комунального лікувально-профілактичного закладу «Чернігівська обласна психоневрологічна лікарня» Володимир Ященко, а також фахівці цього лікувального закладу, представники громадської ради при обласній державній адміністрації.

Обговорення порушеного питання відбулося безпосередньо в управлінні охорони здоров'я обласної державної адміністрації. Членів робочої групи було поінформовано про те, що відповідно до кошторису комунального лікувально-профілактичного закладу «Чернігівська обласна психоневрологічна лікарня» на минулий та поточний роки передбачалося виділення по 9 млн 535,0 тис. грн на капітальний ремонт та по 34 млн 438,5 тис. грн для придбання обладнання і предметів довгострокового користування. Але фактично кошти на вищезазначені цілі не виділялися, що і призвело до нинішнього стану будівлі лікувальної установи, якій вже більше 200 років.

Під час дискусії учасники засідання розглянули можливість переведення фтизіатричних хворих із відділення № 11 до комунального лікувально-профілактичного закладу «Чернігівський обласний протитуберкульозний диспансер» та намітили план необхідних заходів стосовно реалізації запропонованого варіанту вирішення проблеми.

Далі члени робочої групи ознайомилися з ситуацією на місці, відвідавши відділення №11 КЛПЗ «Чернігівська обласна психоневрологічна лікарня».

Проаналізувавши можливі шляхи та варіанти вирішення проблемних питань, учасники заходу доручили адміністрації КЛПЗ «Чернігівський обласний протитуберкульозний диспансер» розробити план переведення фтизіатричних хворих, а керівництву обласної психоневрологічної лікарні запропоновано надати кошторис ремонтних робіт для приведення будівлі відділення №11 в належний стан. Крім того, запропоновано проаналізувати контингент пацієнтів, визначити відсоток жителів Чернігова та звернутися до Чернігівської міської ради стосовно співфінансування проведення ремонту відділення №11 з міського бюджету.

Наступне засідання робочої групи заплановано провести на базі комунального лікувально-профілактичного закладу «Чернігівський обласний протитуберкульозний диспансер».


Відділ інформаційного забезпечення та зв'язків з громадськістю виконавчого апарату Чернігівської обласної ради

Останні новини Чернігівщини

Одужали ще 13 хворих на коронавірус. Нових не виявлено

Одужали ще 13 хворих на коронавірус. Нових не виявлено 11:53

За даними Управління охорони здоров’я облдержадміністрації, протягом минулої доби не зафіксовано нових лабораторно підтверджених випадків інфікування COVID-19.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 11:31

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Білоруси із знижкою 19% залишили спаринг-партнерів ні з чим на трасі М-01

Білоруси із знижкою 19% залишили спаринг-партнерів ні з чим на трасі М-01 11:17

Служба автомобільних доріг у Чернігівській області уклала договір з «ДСТ№ 2, г. Гомель» на поточний середній ремонт дороги державного значення М-01 Київ-Чернігів-Нові Яриловичі вартістю 93,90 млн гривень. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

Припинено діяльність центру з мінімізації податків

Припинено діяльність центру з мінімізації податків 10:46

Співробітники податкової міліції у взаємодії з прокуратурою Чернігівської області припинили діяльність міжрегіонального центру з мінімізації податків, який був розташований у м. Києві та надавав послуги підприємствам реального сектору економіки в частині формування незаконного податкового кредиту та переведення безготівкових коштів у готівку.

Чернігівським рибоохоронним патрулем за тиждень викрито 20 порушень Правил рибальства

Чернігівським рибоохоронним патрулем за тиждень викрито 20 порушень Правил рибальства 10:40

За тиждень з 8 по 15 липня Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 20 порушень Правил рибальства. Так, складено 12 протоколів за ч. 4 ст. 85 КУпАП (рибальство із застосуванням заборонених знарядь лову) та вісім протоколів - за ч. 3 ст. 85 КУпАП (порушення правил рибальства).