Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 9 липня, 15:16:15

За дев’ять місяців фіскальна служба області отримала майже 713 тисяч звернень щодо отримання послуг

19.10.2017   08:01Агенцiя

Про надання органами ДФС області комплексу адміністративних, консультативних та інформаційних послуг повідомили у відділі обслуговування платників Головного управління ДФС у Чернігівській області.

За січень – вересень поточного року до органів ДФС області надійшло майже 713 тис. звернень від платників для отримання адміністративних, консультативних та  інформаційних послуг.

Із загальної кількості адміністративних послуг – 64 відсотки (понад 453 тис.) надано через Центри обслуговування платників. Найбільш популярною була послуга видачі картки платника податків. Нею скористалися близько 31 тис. осіб. На другому місці - видача відомостей про суми виплачених доходів та утриманих податків –  більше 11 тис. послуг.

Також, значну кількість було надано наступних послуг: надання витягу з реєстру платників єдиного податку - понад 6 тис., реєстрація книги обліку доходів та книги обліку доходів і витрат платникам єдиного податку – 5 тис., реєстрація розрахункових книжок – майже 5 тис., реєстрація платника єдиного податку – понад 4 тис., видача ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями – більше 2 тис., видача ліцензії на право роздрібної торгівлі тютюновими виробами –  близько 2 тисяч.

Останні новини Чернігівщини

Гроші самі не приходять!

Гроші самі не приходять! 14:37

Їх потрібно заробити, або створити умови для бізнесу, якій отримавши прибуток, сплатить більше податків.

Оприлюднено базові показники роботи суду за перше півріччя 2020 року

Оприлюднено базові показники роботи суду за перше півріччя 2020 року 13:02

За перше півріччя 2020 року Чернігівським окружним адміністративним судом розглянуто майже дві з половиною тисячі справ та матеріалів.

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію 12:20

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 11.00 четверга, 9 липня, в Чернігівській області зафіксовано +6 випадків захворювання на коронавірусну хворобу.

В області до 93% збільшилась кількість дітей, охоплених сімейними формами виховання

В області до 93% збільшилась кількість дітей, охоплених сімейними формами виховання 12:15

Протягом першого півріччя поточного року в області статус дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування отримали 112 осіб.

У Городні пробурили нову артезіанську свердловину

У Городні пробурили нову артезіанську свердловину 12:07

На початку липня у Городні завершили будівництво артезіанської свердловини. Її глибина – 508 метрів. Це резервна свердловина, що дозволить забезпечити стабільне водопостачання якісної питної води жителям міста, пишуть на сайті громади.