Чернігівська поліція встановила як тіло жінки, замотане у килим, опинилося у дворі на Мстиславській
Упродовж кількох годин поліцейські Чернігівщини встановили особу померлої жінки, труп якої зранку 17 жовтня знайшли біля багатоповерхівки по вулиці Мстиславській, а також з’ясували обставини смерті.
17 жовтня до поліції надійшло повідомлення, що у дворі багатоповерхового житлового будинку по вулиці Мстиславській у Чернігові ранкові перехожі виявили труп жінки, загорнутий у килим. На місце події негайно виїхали слідчо-оперативні групи поліції Чернігова та обласного апарату на чолі з керівництвом поліції міста та області, а також прокуратури.
В ході проведеного комплексу оперативно-розшукових заходів поліція з’ясувала особу померлої — нею виявилася раніше судима наркозалежна жителька обласного центру. Невдовзі поліцейські встановили за яких обставин жінка померла та яким чином труп опинився на місці, де його виявили.
Зі свідчень знайомого покійниці (теж наркозалежного чернігівця), вони в нього вдома вживали наркотики, а наступного ранку господар виявив жінку мертвою. Злякавшись, чоловік загорнув труп у килим та увечері наступного дня на візочку вивіз до сусіднього кварталу. Згодом у цій квартирі поліція виявила і сліди застілля, і вищезгаданий візок. Як встановила судмедекспертиза, жінка померла, захлинувшись блювотними масами.
Інформація про подію була внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Триває досудове розслідування у кримінальному провадженні, відкритому за частиною 1 статті 115 Кримінального кодексу України (вбивство).
Сектор комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Латвійська делегація на Чернігівщині оглянула проєкти відновлення 14:40
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів робочу зустріч із латвійськими партнерами. У складі делегації – представники МЗС і посольства Латвії, бізнесу.
У Чернігові обговорили нові можливості розвитку соціальних послуг за підтримки ПРООН 14:22
11 серпня у Чернігівській міській раді відбулася робоча зустріч заступника міського голови Сергія Фесенка з представниками Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) в Україні — аналітикинею з розвитку соціальних послуг Наталією Осипенко та аналітиком з розвитку соціальних послуг Олександром Ковальчуком.
Психосоціальна підтримка для кожного: на Чернігівщині запрацюють дві мультидисциплінарні мобільні бригади 13:51
У Чернігові та Городнянській громаді планують сформувати дві мультидисциплінарні мобільні бригади, у складі яких будуть соціальні працівники, психологи, кейс-менеджери, асистенти.
Поліція Чернігівщини викрила посадовця комунального господарства, зловживання службовим становищем якого спричинило збитки державі на майже 700 тисяч гривень 13:29
Слідчі Чернігівського райуправління поліції під процесуальним керівництвом Чернігівської окружної прокуратури за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань завершили досудове розслідування та склали обвинувальний акт відносно заступника начальника відділу комунального господарства управління житлового-комунального господарства, зловживання службовим становищем якого під час будівництва централізованої каналізації на вулицях Чернігова призвело до завдання збитків державі на понад 700 тисяч гривень.
Туризм Чернігівщини: підсумки І півріччя 2026 року 12:51
Чернігівщина – прифронтова область, яка щодня потерпає від ворожих обстрілів. Російські атаки завдають шкоди не лише житловій та критичній інфраструктурі, а й туристичним об'єктам і пам'яткам культурної спадщини.