Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 22 травня, 15:43:04

Нові тролейбуси відтепер є на всіх маршрутах

18.10.2017   10:17

З 14 жовтня на п'ятому тролейбусному маршруті вперше в регулярному русі з'явився новий тролейбус Еталон Т12110 «Барвінок».

Зручність низькопідлогових електромашин чернігівці вже встигли оцінити на всіх інших маршрутах, вони працюють у місті ще з 2008 року. Ось тільки на Подусівці сучасну техніку ніколи не бачили. Причин тому декілька: надто низький проїзд під залізничними коліями (всього 3,7 м) та незадовільний стан дорожнього покриття.

Проте за останній час в КП «ЧТУ» надійшла велика кількість звернень від мешканців району, серед яких багато людей літнього віку. Вони просили, аби хоч один випуск на маршрут № 5 забезпечувався сучасною технікою.

У адміністрації КП «ЧТУ» однозначно вирішили піти назустріч чернігівцям. Служби підприємства ретельно проінспектували стан контактної мережі та дорожнього покриття. На основі обстеження винесені рекомендації, щодо руху тролейбусів з низьким рівнем підлоги.

Разом з тим, 10 жовтня кількість нових тролейбусів на підприємстві збільшилась на один, завдяки початку поставки закуплених за кошти бюджету в 2017 році, електромашин.

Саме цей тролейбус із нової поставки з номером 497 відкрив рух низькопідлогових машин на маршруті № 5 «Подусівка» - «Вокзал». Планується, що відтепер нова техніка постійно з'являтиметься на Подусівці, а тамтешня дорога стане таким собі тестовим полігоном.


За інформацією КП «Чернігівське тролейбусне управління»

Останні новини Чернігівщини

 Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю

Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю 11:07

Упродовж декількох днів в області працювала делегація Міжнародного комітету Червоного Хреста (далі – МКЧХ). До роботи долучилися також представники міністерств закордонних справ європейських країн, зокрема Польщі, Чехії, Латвії, Литви та Естонії.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:04

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж.

22 травня: цей день в Україні і світі 08:36

День 1549 Російська агресія - Day 1549 Russian aggression

 У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії

У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22

У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.

За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20

У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини