Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 25 лютого, 22:38:59

"Чернігівгаз" визначив фіналістів конкурсу дитячого малюнку та передав благодійну допомогу у зону АТО

13.10.2017   12:05Агенцiя

ПАТ «Чернігівгаз» визначило переможців конкурсу дитячих малюнків «Безпечна Україна» до Дня захисника України. Разом з кращими малюнками, газовики передали військовим благодійну допомогу.

В конкурсі дитячих малюнків «Безпечна Україна» взяли участь 450 школярів з усієї Чернігівської області. Клієнти «Чернігівгазу» визначили трьох переможців у відкритому онлайн-голосуванні.

Впродовж тижня кожен бажаючий міг у відкритому доступі на сайті «Чернігівгазу» залишити свій голос за вподобані твори 20 номінантів. За підсумками інтернет-голосування І місце виборола робота Свириденко Анни з Линовиці – вихованиці Прилуцького районного будинку школяра з результатом 596 голосів. Другу сходинку посіла Бондар Єкатерина з Коропа, отримавши 427 балів. Третє місце зайняла також вихованиця Прилуцького будинку школяра з с.Івківці  – Заболотна Лілія, яка набрала 221 голос.

«Через малюнки діти можуть донести до захисників свої почуття, емоції і водночас продемонструвати власний талант, - зазначила голова правління «Чернігівгазу» Алла Ярова. - В кожну роботу вкладено душу. І саме така підтримка для наших бійців, які зараз знаходяться на передовій, є безцінною. Сподіваємося, що ці послання дійсно стануть для них оберегами і додадуть впевненості у власних силах і в перемозі».

Переможиця отримала сучасний смартфон Xiaomi Redmi 4x, срібна призерка - павербанк для заряджання смартфону та навушники, третя фіналістка - павербанк. Всім учасникам благодійного проекту «Чернігівгазу» будуть вручені заохочувальні призи – альбоми з символікою конкурсу.

Паралельно компанія зібрала для передачі на Схід теплі ковдри і медикаменти. Благодійну допомогу разом з 20-ма кращими малюнками волонтери передадуть бійцям АТО. За словами голови правління компанії, така акція є найбільш вдалим способом підтримати українських воїнів.

Від дня оголошення часткової мобілізації свій військовий обов`язок виконали 53 співробітника «Чернігівгазу». На сьогодні 10 газовиків мобілізовані до лав збройних сил України, три з них служать за контрактом.

Довідка: Основною сферою діяльності ПАТ «Чернігівгаз» є розподіл природного газу. Щорічний обсяг транспортування становить близько 600 млн. куб. м. природного газу. Система газопостачання Чернігівщини складається з 10,8 тисяч км газопроводів

Нашими споживачами є понад 350 тисяч сімей, більше 3 тисяч підприємств та установ Чернігівської області. Найкрупнішими клієнтами ПАТ «Чернігівгаз» є Чернігівська ТЕЦ, Облтеплокомуненерго, САН ІнБев Україна, Чернігівський молокозавод, Корюківська фабрика технічних паперів.

Компанія є одним з найкрупніших платників податків регіону. Щорічно до бюджетів усіх рівнів сплачується понад 98 мільйонів гривень податків і зборів.

Останні новини Чернігівщини

Анатолій Миколайович Степаненко із Срібнянської громади — Герой України. Посмертно. 16:44

Найвище звання та орден «Золота Зірка» присвоїв своїм Указом Президент Володимир Зеленський. Документ підписаний 24 лютого 2026 року, в четверту річницю повномасштабної війни.

П’ятнадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок обвинуваченому у сексуальному насильстві щодо власної малолітньої доньки 16:13

Ніжинський міський суд Чернігівської області виніс вирок обвинуваченому у сексуальному насильстві щодо його доньки. Чоловік проведе за гратами 15 років.

На Чернігівщині росіяни продовжують атаки мирного населення: поліцейські задокументували воєнний злочин 15:22

Вчора ввечері росіяни поцілили дроном по території домогосподарства в одному з сіл Новгород-Сіверського району – поранення зазнав неповнолітній хлопчик, який в цей час був на подвір’ї. Дитину госпіталізували до лікарні.

На знак вдячності та визнання мужності і стійкості Президент нагородив тих, хто боронить державу на передовій і в тилу 14:41

До четвертих роковин повномасштабного вторгнення Володимир Зеленський відзначив державними нагородами воїнів і цивільних.

У Чернігівському районі поліція притягнула до адміністративної відповідальності водія, який у нетверезому стані скоїв ДТП 13:36

Поліцейські під час встановлення обставин дорожньо-транспортної пригоди з’ясували, що причетний до неї водій перебував у стані алкогольного сп’яніння.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини