Поліція затримала грабіжника
Зловмисник відібрав у касира ігрового залу майже 19 тисяч гривень, але скористатися легкими грошима не встиг.
Вночі 10 жовтня до поліції надійшло повідомлення, що в Бобровиці у ігровому залі невідомий чоловік, вибивши двері, проник до приміщення касира та відкрито заволодів без малого 19 тисячами гривень.
На місце події негайно прибула слідчо-оперативна група поліції. Опитавши касира, кримінальна поліція встановила особу підозрюваного та розпочала його пошуки. В результаті проведеного комплексу оперативно-розшукових заходів правоохоронці затримали жителя райцентру, гроші у нього вилучені.
Інформація про подію внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань, відкрито кримінальне провадження за частиною 3 статті 186 Кримінального кодексу України (грабіж, поєднаний з проникненням у житло, інше приміщення чи сховище або що завдав значної шкоди потерпілому) - карається позбавленням волі на строк від чотирьох до восьми років.
Триває досудове розслідування.
Сектор комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
СБУ повідомила про заочну підозру жителю Чернігівщини, який воює на боці рф 14:21
Служба безпеки зібрала доказову базу на ще одного зрадника, який добровільно перейшов на бік ворога та воює проти Сил оборони.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:58
Протягом минулої доби зареєстровано 1 надзвичайну ситуацію техногенного характеру та 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 5 осіб та 3 особи постраждали.
Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Корюківському районі 10:21
5 лютого, близько 14:30, до поліції надійшло повідомлення про те, що на автодорозі Чернігів-Мена-Сосниця-Гремʼяч сталась ДТП.
Внаслідок російських обстрілів на Чернігівщині пошкоджені житлові будинки: поліція документує наслідки ворожих атак 10:19
Ворожа армія вкотре атакувала безпілотниками Чернігівщину.
6 лютого: цей день в Україні і світі 08:46
День 1444 Російська агресія - Day 1444 Russian aggression