Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 27 листопада, 14:38:15

З 12 жовтня у Чернігові розпочинається опалювальний сезон 2017-2018 років

11.10.2017   17:21Агенцiя

У Чернігові 12 жовтня з 8 години ранку у житловому фонді міста розпочинається опалювальний сезон 2017-2018 років.

Відповідне розпорядження підписав Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко.

Згідно з документом Публічному акціонерному товариству «Облтеплокомуненерго», комунальному енергогенеруючому підрозділу «Чернігівська теплоелектроцентраль» ТОВ фірми «ТехНова», приватному підприємству «Спеціальна енергетична компанія», публічному акціонерному товариству по газопостачанню та газифікації «Чернігівгаз», підприємствам та організаціям міста, що мають на балансі відомчі котельні доручено розпочати опалювальний сезон 2017-2018 років та подавати тепло з урахуванням середньодобової температури зовнішнього повітря з 8 годин 12 жовтня 2017 року житловому фонду комунальної власності територіальної громади міста Чернігова, кооперативним житловим будинкам, об’єднанням співвласників багатоквартирних будинків, приватному житловому фонду, відомчому житловому фонду підприємств та установ, іншим споживачам теплової енергії міста.


Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові психологи Національної поліції, ДСНС та відомчої медустанови організували для поранених бійців сеанс глинотерапії 11:39

У складний період випробувань кожна людина потребує відновлення – фізичного, морального та духовного. А особливо це важливо для наших поранених захисників, які щодня стикаються зі стресовими ситуаціями та високим рівнем психологічного навантаження.

65 дітей із Чернігівщини відвідали музичні табори в Латвії 11:35

У Чернігівському професійному музичному коледжі імені Л.М. Ревуцького з дітьми, яким організували поїздки до Латвії, зустрілися міністерка закордонних справ Латвійської Республіки Байба Браже та начальник ОВА В’ячеслав Чаус. Присутній також Надзвичайний і Повноважний Посол Латвійської Республіки в Україні Андрейс Пілдеговічс.

SUN4Ukraine стартує: перша установча зустріч українських та європейських міст за участю Чернігова 11:34

Партнерська програма SUN4Ukraine офіційно стартувала минулого тижня у Мюнхені, об’єднавши 12 українських флагманських муніципалітетів із європейськими містами, що беруть участь у місії ЄС «Кліматично нейтральні та розумні міста».

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:32

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 2 пожежі. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

27 листопада: цей день в Україні і світі 09:31

День 1373 Російська агресія - Day 1373 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини