Рятувальники вивільнили з багнюки ставка 55-річного рибалку
8 жовтня о 10:35 до Служби порятунку "101" у Бахмацькому районі надійшло повідомлення про те, що у багнюці ставка, що біля с. Бахмач застряг 55-річний чоловік.
Його крики про допомогу почули місцеві жителі та викликали рятувальників. На місце пригоди оперативно прибуло відділення 14-ої державної пожежно-рятувальної частини У ДСНС України у Чернігівській області.
За 10 метрів від берега водойми надзвичайники і виявили чоловіка, який знаходився у воді та не міг самостійно вибратися з пастки.
Постраждалого витягли на берег за допомогою рятувальних мотузок.
Як з'ясувалося, провалився він у багнюку під час риболовлі з човна.
Управління ДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Чернігівські важкоатлети вибороли медалі на Кубку України 10:20
У Луцьку з 23 до 28 лютого відбувається Кубок України з важкої атлетики, де чернігівські важкоатлети вдало виступили та здобули нагороди різного гатунку:
На Чернігівщині засуджено двох військовослужбовців за порушення правил поводження із боєприпасами, внаслідок чого травмовано чотирьох малолітніх дітей 10:19
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального регіону двох військовослужбовців визнано винними у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 414 КК України (порушення правил поводження із боєприпасами, що заподіяло тілесні ушкодження кільком особам).
Надзвичайні події в області за останню добу 10:17
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
2 березня: цей день в Україні і світі 08:15
День 1468 Російська агресія - Day 1468 Russian aggression
Координація гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство: підсумки засідання робочої групи 10:22
26 лютого під головуванням директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у Чернігівській області. Учасники говорили про напрями захисту постраждалих осіб в умовах воєнного стану та плани дій на поточний рік.