Завершено розслідування стосовно працівника лісництва в незаконному придбанні та зберіганні вогнепальної зброї
Прокуратурою області завершено досудове розслідування та направлено до суду обвинувальний акт для розгляду по суті стосовно майстра лісу одного із державних лісогосподарських підприємств, підозрюваного у незаконному придбанні та зберіганні вогнепальної зброї без передбаченого законом дозволу.
У ході слідства під час проведення правоохоронцями санкціонованого обшуку вогнепальну зброю було виявлено та вилучено за місцем проживання зловмисника.
Органом досудового розслідування такі дії працівника лісгоспу кваліфіковано за ч. 1 ст. 263 КК України (незаконне придбання та зберігання вогнепальної зброї).
Довідково: санкція інкримінованої статті передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від 3 до 7 років.
Прес-служба прокуратури Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Бібліотеки Чернігівщини розвивають цифрову грамотність: відбулися онлайн-тренінги для координаторів Хабів цифрової освіти 11:13
У Чернігівській області триває системна робота з розвитку цифрової грамотності населення. Протягом двох тижнів відбулися два п’ятиденні онлайн-тренінги для координаторів Хабів цифрової освіти – бібліотекарів, які щодня допомагають мешканцям громад опановувати цифрові навички, користуватися сервісами та впевненіше почуватися в інформаційному суспільстві.
Троє вчителів із Чернігівщини потрапили до короткого списку національної премії «Вчитель року 2025» 11:11
Троє педагогів із Чернігівщини стали фіналістами національної премії Goncharenko Centre’s Teachers Award, за результатами якої буде обрано «Вчителя року 2025». До короткого списку увійшли Світлана Петренко із Чернігова, Оксана Махлай із села Шатура, Ніжинського району та Яна Сташенко із Ніжина.
Народовладдя в дії: громади мають затвердити Статути до кінця 2026 року – підсумки вебінару від “Спілки Ініціатив Чернігівщини” 11:07
13 листопада відбувся вебінар "Статути територіальних громад: впровадження форм участі в контексті законодавства про народовладдя", організований об'єднання «Спілка Ініціатив Чернігівщини» спільно з Чернігівською ОВА.
Чернігівські поліцейські затримали двох підозрюваних у наркоторгівлі з партією «закладок» 11:04
Оперативники Чернігівського районного управління поліції затримали двох 33-річних місцевих мешканок, які підозрюються у розповсюдженні особливо небезпечних психотропних речовин шляхом «закладок».
На Чернігівщині внаслідок російських атак загинули дві жінки: поліція документує злочин росії 10:49
Сьогодні вночі російська армія завдала низку ударів безпілотниками по місту Городня Чернігівського району.