Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 3 грудня, 22:17:57

Юристи Чернігівщини відзначили своє професійне свято

07.10.2017   13:45Агенцiя

Цей день об'єднує правників, де б вони не працювали: в адвокатурі чи нотаріаті, в суді чи правоохоронних органах, або в науковій сфері.

Це свято тих, хто присвятив себе служінню праву, захисту конституційних прав та свобод громадян, формуванню та розвитку національного законодавства.

Валентин Мельничук від імені обласної ради звернувся до присутніх зі словами вдячності за нелегку, але вкрай потрібну суспільству роботу.
Перший заступник голови обласної ради наголосив, що своєю щоденною працею юристи втілюють у життя законодавчу політику держави, захищають права громадян, виховують у них почуття відповідальності і солідарності із законом.

Кращим працівникам юридичної справи за високий професіоналізм Валентин Мельничук вручив почесні грамоти та нагрудні знаки обласної ради.   

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко у вітальному слові зазначив, що кожному в житті доводиться користуватися послугами юристів, які представляють багато професій – це працівники юстиції, адвокати, нотаріуси, прокурори та судді. Владислав Атрошенко від імені всієї територіальної громади міста Чернігова щиро побажав всім присутнім добра, здоров’я та успіхів у професійний діяльності. Також віри у майбутнє, яке тільки спільно можна забезпечити. Для цього потрібно, щоб влада була зрозумілою та логічною для людей. Тільки тоді в країні буде порядок і вона буде розвиватися.

Після привітань міський голова вручив відзнаки Чернігівської міської ради.

За сумлінну працю та з нагоди професійного свята – Дня юриста Почесною грамотою Чернігівської міської ради та виконавчого комітету нагороджена:

– КОМПАНЕЦЬ Тетяна Анатоліївна, секретар Деснянського районного суду міста Чернігова.

Подяка Чернігівського міського голови оголошена:

– БЕЮ Юрію Олександровичу, помічнику судді Апеляційного суду Чернігівської області;

– БОГДАНУ Василю Миколайовичу, старшому судовому розпоряднику Чернігівського окружного адміністративного суду;

– ВАРЕНИК Тетяні Федорівні, начальнику відділу фінансів, контрактно-договірної роботи та бухгалтерського обліку регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області;

– ВЕРШНЯК Ларисі Леонідівні, секретарю судового засідання Чернігівського окружного адміністративного суду;

– ГНАТЮК Ірині Михайлівні, секретарю судового засідання Новозаводського районного суду міста Чернігова;

– ГОЄНКУ Олександру Григоровичу, помічнику судді Деснянського районного суду міста Чернігова;

– ДОВГАЛЬ Антоніні Василівні, секретарю Деснянського районного суду міста Чернігова;

– ПАВЛЮКУ Данилу Юрійовичу, заступнику начальника відділу правової інформації та консультацій Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги;

– ПОЗНЯКУ Дмитру Сергійовичу, судовому розпоряднику Апеляційного суду Чернігівської області;

– ПРИХОДЬКО Олені Сергіївні, начальнику відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги та роботи з адвокатами Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги;

– РИБАК Вероніці Сергіївні, начальнику відділу комунікації та забезпечення доступу до публічної інформації регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області;

– РИМАРЕНКО Ользі Олександрівні, помічнику судді Новозаводського районного суду міста Чернігова;

– РОМАШКО Олені Олександрівні, начальнику відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області;

– СЕРДЮК Ірині Анатоліївні, головному спеціалісту відділу персоналу Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області;

– СКОРОХОД Анастасії Олександрівні, секретарю судового засідання господарського суду Чернігівської області;

– ТКАЧ Ірині Василівні, секретарю судового засідання господарського суду Чернігівської області;

– ШКУРКО Оксані Олегівні, головному державному виконавцю Центрального відділу державної виконавчої служби міста Чернігів Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області.


Привітали юридичну когорту з професійним святом також начальник Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області Олег Трейтяк, голова Апеляційного суду Чернігівської області Садіг Тагієв, військовий комісар Чернігівського обласного військового комісаріату полковник Олександр Криворучко та інші.

Останні новини Чернігівщини

 За минулу добу в Чернігівській області виявлено 382 нових випадки COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 382 нових випадки COVID-19 18:10

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 3 грудня в області зафіксовано 382 нових випадки COVID-19. Зокрема 243 — у Чернігівському районі (в тому числі 166 — у Чернігові), 71 — у Прилуцькому, 57 — у Ніжинському, 6 — у Новгород-Сіверському та 5 — у Корюківському районі. 47 захворілих госпіталізовані.

Розпочато ремонт мосту через річку Cмяч на трасі Н-28 Чернігів - Городня - Сеньківка

Розпочато ремонт мосту через річку Cмяч на трасі Н-28 Чернігів - Городня - Сеньківка 16:32

Капітально оновлюємо передаварійний міст через річку Смяч на дорозі Н-28 Чернігів - Городня - Сеньківка поблизу села Політрудня Городнянської ОТГ. Роботи розпочато.

У Чернігові відкрили виставку художніх робіт архітектора Андрія Карнабеда

У Чернігові відкрили виставку художніх робіт архітектора Андрія Карнабеда 16:24

У Національному архітектурно-історичному заповіднику "Чернігів стародавній" відкрили виставку робіт легендарного архітектора, краєзнавця і художника Андрія Карнабеда, якого за життя за принципову позицію щодо збереження та охорони пам’яток називали "останнім Дон Кіхотом старого міста".

У Чернігові харчування дітей у школах і дитсадках подорожчає

У Чернігові харчування дітей у школах і дитсадках подорожчає 13:56

У Чернігові встановили нові грошові норми на харчування дітей у школах, які діятимуть з початку 2022 року. Відповідне рішення виконком міської ради прийняв сьогодні, 3 грудня.

В облдержадміністрації привітали волонтерів

В облдержадміністрації привітали волонтерів 13:33

Напередодні Міжнародного дня волонтера у Чернігівській облдержадміністрації зібралися ті, хто щиро прагнуть зробити світ кращим та допомогти кожному, хто потребує захисту і підтримки.