Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 3 грудня, 20:49:37

Рішення президії Президії Федерації профспілкових організацій Чернігівської області: територіальна угода на новий термін готова до підписання

07.10.2017   08:15Агенцiя

3 жовтня під головуванням Ігоря Москаленка відбулося чергове засідання Президії Федерації профспілкових організацій Чернігівської області. На порядку денному, як завжди, найважливіші питання соціально-економічного становища працюючих та діяльність членських організацій.

Першим і найважливішим питанням було погодження Територіальної угоди про регулювання основних соціально-економічних принципів та трудових відносин на 2017-2020 роки між органами влади – Чернігівською обласною державною адміністрацією та Чернігівською обласною радою, господарськими органами – Спільним представницьким органом роботодавців та профспілками – Спільним представницьким органом репрезентативних профспілок на територіальному рівні.

Необхідно зазначити, що в проекті нової Територіальної угоди, крім обласної державної адміністрації, від органів влади також виступає і Чернігівська обласна рада, що на думку профспілок є важливим саме в умовах проведення децентралізації.

Після обговорення Угоди, Президія схвалила її проект та доручила Ігорю Москаленко — голові Спільного представницького органу репрезентативних профспілок на територіальному рівні підписати відповідну угоду.

Далі були підбиті підсумки участі членських організацій та трудових колективів у Всеукраїнському огляді на кращу організацію оздоровлення і відпочинку дітей в літній період 2017 року.

Було відзначено, що матеріали на Всеукраїнський огляд роботи профспілок та трудових колективів на кращу організацію оздоровлення та відпочинку дітей подали 12 обласних та 7 первинних профспілкових організацій.

Всього обласні організації разом з первинними профспілковими організаціями оздоровили влітку 2017 року 3098 дітей.

Огляд в черговий раз засвідчив, що законодавче скасування видатків Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності на дитяче оздоровлення, значне зростання вартості дитячої оздоровчої путівки призвело до того, що деякі обласні організації галузевих профспілок взагалі не проводили оздоровлення дітей, а деякі вимушені буди оздоровлювати дітей тривалістю зміни 10, 12, а то навіть 7 днів.

Найбільш активні профспілкові організації та організаторів дитячої оздоровчої кампанії 2017 року були представлені до нагород Федерації профспілок України.

Головним завданням членських організацій ФПО в сфері дитячого оздоровлення на 2018 рік Президія визначила посилення роботи із соціальними партнерами, у тому числі з органами виконавчої влади і місцевого самоврядування, роботодавцями з метою збільшення асигнувань на оздоровчу роботу з дітьми, збереження мережі дитячих оздоровчих закладів.

Президія також ухвалила декілька організаційних та технічних рішень.

Останні новини Чернігівщини

 За минулу добу в Чернігівській області виявлено 382 нових випадки COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 382 нових випадки COVID-19 18:10

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 3 грудня в області зафіксовано 382 нових випадки COVID-19. Зокрема 243 — у Чернігівському районі (в тому числі 166 — у Чернігові), 71 — у Прилуцькому, 57 — у Ніжинському, 6 — у Новгород-Сіверському та 5 — у Корюківському районі. 47 захворілих госпіталізовані.

Розпочато ремонт мосту через річку Cмяч на трасі Н-28 Чернігів - Городня - Сеньківка

Розпочато ремонт мосту через річку Cмяч на трасі Н-28 Чернігів - Городня - Сеньківка 16:32

Капітально оновлюємо передаварійний міст через річку Смяч на дорозі Н-28 Чернігів - Городня - Сеньківка поблизу села Політрудня Городнянської ОТГ. Роботи розпочато.

У Чернігові відкрили виставку художніх робіт архітектора Андрія Карнабеда

У Чернігові відкрили виставку художніх робіт архітектора Андрія Карнабеда 16:24

У Національному архітектурно-історичному заповіднику "Чернігів стародавній" відкрили виставку робіт легендарного архітектора, краєзнавця і художника Андрія Карнабеда, якого за життя за принципову позицію щодо збереження та охорони пам’яток називали "останнім Дон Кіхотом старого міста".

У Чернігові харчування дітей у школах і дитсадках подорожчає

У Чернігові харчування дітей у школах і дитсадках подорожчає 13:56

У Чернігові встановили нові грошові норми на харчування дітей у школах, які діятимуть з початку 2022 року. Відповідне рішення виконком міської ради прийняв сьогодні, 3 грудня.

В облдержадміністрації привітали волонтерів

В облдержадміністрації привітали волонтерів 13:33

Напередодні Міжнародного дня волонтера у Чернігівській облдержадміністрації зібралися ті, хто щиро прагнуть зробити світ кращим та допомогти кожному, хто потребує захисту і підтримки.