Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 3 грудня, 15:29:00

Рішення президії Президії Федерації профспілкових організацій Чернігівської області: територіальна угода на новий термін готова до підписання

07.10.2017   08:15Агенцiя

3 жовтня під головуванням Ігоря Москаленка відбулося чергове засідання Президії Федерації профспілкових організацій Чернігівської області. На порядку денному, як завжди, найважливіші питання соціально-економічного становища працюючих та діяльність членських організацій.

Першим і найважливішим питанням було погодження Територіальної угоди про регулювання основних соціально-економічних принципів та трудових відносин на 2017-2020 роки між органами влади – Чернігівською обласною державною адміністрацією та Чернігівською обласною радою, господарськими органами – Спільним представницьким органом роботодавців та профспілками – Спільним представницьким органом репрезентативних профспілок на територіальному рівні.

Необхідно зазначити, що в проекті нової Територіальної угоди, крім обласної державної адміністрації, від органів влади також виступає і Чернігівська обласна рада, що на думку профспілок є важливим саме в умовах проведення децентралізації.

Після обговорення Угоди, Президія схвалила її проект та доручила Ігорю Москаленко — голові Спільного представницького органу репрезентативних профспілок на територіальному рівні підписати відповідну угоду.

Далі були підбиті підсумки участі членських організацій та трудових колективів у Всеукраїнському огляді на кращу організацію оздоровлення і відпочинку дітей в літній період 2017 року.

Було відзначено, що матеріали на Всеукраїнський огляд роботи профспілок та трудових колективів на кращу організацію оздоровлення та відпочинку дітей подали 12 обласних та 7 первинних профспілкових організацій.

Всього обласні організації разом з первинними профспілковими організаціями оздоровили влітку 2017 року 3098 дітей.

Огляд в черговий раз засвідчив, що законодавче скасування видатків Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності на дитяче оздоровлення, значне зростання вартості дитячої оздоровчої путівки призвело до того, що деякі обласні організації галузевих профспілок взагалі не проводили оздоровлення дітей, а деякі вимушені буди оздоровлювати дітей тривалістю зміни 10, 12, а то навіть 7 днів.

Найбільш активні профспілкові організації та організаторів дитячої оздоровчої кампанії 2017 року були представлені до нагород Федерації профспілок України.

Головним завданням членських організацій ФПО в сфері дитячого оздоровлення на 2018 рік Президія визначила посилення роботи із соціальними партнерами, у тому числі з органами виконавчої влади і місцевого самоврядування, роботодавцями з метою збільшення асигнувань на оздоровчу роботу з дітьми, збереження мережі дитячих оздоровчих закладів.

Президія також ухвалила декілька організаційних та технічних рішень.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині + 15 «Класів безпеки» 14:27

У рамках Всеукраїнського проєкту в Чернігівському районівпродовж тижня відкрито 15“Класів безпеки”.

В’ячеслав Чаус вступився за сумлінних платників податків: Відчепіться від бізнесу! 14:24

Тема створення додаткових бар’єрів для бізнесу Головним управлінням ДПС в Чернігівській області знайшла своє продовження у сьогоднішньому брифінгу в медіацентрі ОВА.

Завдали шкоду довкіллю на 32 мільйони гривень: правоохоронці скерували до суду провадження про забруднення земель 14:22

Слідчі Головного управління Нацполіції в області завершили досудове розслідування у двох кримінальних провадженнях щодо забруднення земель у Прилуцькому районі небезпечними відходами нафтовидобувної галузі. Матеріали проваджень з обвинувальними актами передано прокурору для направлення до суду.

Ніжинська поліція розслідує обставини травмування чоловіка на залізничних коліях 14:20

Вчора, близько 21:30, до поліції надійшло повідомлення про те, що у Носівці на залізничному вокзалі потяг травмував людину.

Виконавчий комітет встановив тарифи на опалення і гарячу воду для абонентів КП «ТКЕ». Для населення вони не змінюються

Виконавчий комітет встановив тарифи на опалення і гарячу воду для абонентів КП «ТКЕ». Для населення вони не змінюються 14:18

30 листопада виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив встановлення тарифів на теплову енергію, її транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії, послуги з постачання гарячої води КП «ТКЕ», яке здійснює господарську діяльність на ТЕЦ.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини