Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 5 березня, 10:26:35

Рятувальники двічі залучались до ліквідації пожеж у с. Кудрівка

07.10.2017   07:15

5 жовтня вогнеборці сосницького 10-го Державного пожежно-рятувального підрозділу Управління ДСНС України у Чернігівській області залучались до гасіння пожеж, що двічі виникали у с. Кудрівка.

О 13:14 до Служби порятунку "101" надійшло повідомлення про загоряння господарчої будівлі та сінника у одному з приватних господарств, що належить 35-річному господарю.

На місце пригоди оперативно прибули черговий караул районного Державного пожежно-рятувального підрозділу УДСНС в області, а також сільські вогнеборці місцевої пожежної команди.

Спільними діями пожежу о 13:40 було локалізовано, а о 14:30 остаточно ліквідовано. До її гасіння залучалося 6 чоловік особового складу та 2 одиниці спеціальної техніки. Ймовірно, причиною виникнення пожежі послужила необережність у поводженні з вогнем особи, яка встановлюється. Вогнем знищено 5 тонн грубих кормів та покрівлю господарчої будівлі.

О 20:25 виникла пожежа господарчої будівлі, що тривалий час не експлуатувалася. Вогнеборці районного пожежно-рятувального підрозділу та місцевої пожежної команди о 20:50 пожежу локалізували, а о 21:05 остаточно ліквідували.
Вогнем знищено покрівлю, пошкоджено стіни та перекриття споруди. Як і у попередньому випадку, причиною виникнення пожежі послужила необережність у поводженні з вогнем особи, яка встановлюється.
 

УДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Координація служб для пропуску льодоходу та паводків у Чернігові

Координація служб для пропуску льодоходу та паводків у Чернігові 09:39

4 березня під головуванням заступника Чернігівського міського голови Віктора Геращенка відбулося засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, присвячене підготовці до пропуску льодоходу, весняної повені та паводків у 2026 році.

За розтрату 2,8 млн грн бюджетних коштів на ремонті доріг судитимуть в.о. начальника УЖКГ

За розтрату 2,8 млн грн бюджетних коштів на ремонті доріг судитимуть в.о. начальника УЖКГ 09:32

Прокурори Чернігівської обласної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно в.о начальника УЖКГ однієї з міських рад Чернігівської області. Їй інкримінують розтрату чужого майна шляхом зловживання службовим становищем, вчинену в особливо великих розмірах, в умовах воєнного стану (ч. 5 ст. 191 КК України)

На Чернігівщині затверджено Регіональний план управління відходами до 2033 року 09:31

Розпорядженням начальника ОВА В'ячеслава Чауса від 2 березня поточного року № 414 затверджено Регіональний план управління відходами в області до 2033 року.

Підтримка освіти і медицини на Чернігівщині: укриття, техніка, швидкі

Підтримка освіти і медицини на Чернігівщині: укриття, техніка, швидкі 09:30

Чернігівщина — регіон, який щодня живе в умовах підвищеної безпекової загрози через близькість до кордону з країною-агресором. Відтак системна та довгострокова підтримка громад залишається критично важливою.

5 березня: цей день в Україні і світі

5 березня: цей день в Україні і світі 09:23

День 1471 Російська агресія - Day 1471 Russian aggression