Шахраї видурили гроші у двох громадян
З початку жовтня шахраям у Коропському районі вдалося кілька разів ошукати довірливих громадян. Одна людина втратила гроші через банальну передплату так званому продавцю, інша — попалася на нову схему видурювання грошей.
Так, 47-річна жінка планувала придбати на сайті оголошень автомобільний причеп «ЛЕВ-21». Домовившись із так званим продавцем, жінка перерахувала на вказану банківську картку близько 7,5 тисяч гривень. У найближчий час невідомий продавець з іншого населеного пункту мав передати жінці товар, але за тиждень він жодного разу не вийшов на зв’язок. Зрозумівши, що жінка потрапила в лещата шахраїв, пішла шукати розради у правоохоронців.
Тим часом 63-річний чоловік повірив шахраю, який запевняв його, що він може отримати компенсацію за витрачені на ліки гроші ще у 2015 році. З огляду на те, що чоловіку обіцяли 20 тисяч гривень, він погодився заплатити 5,5 тисяч гривень комісійних. Звісно ж, що після оплати «комісійних» на зв’язок більше ніхто не виходив.
Шановні громадяни! Поліція Чернігівщини вкотре застерігає! Повідомляйте своїх літніх близьких про ймовірні шахрайські схеми.
Інформація про події внесена до єдиного реєстру досудових розслідувань, відкрито кримінальні провадження за частиною 1 статті 190 Кримінального кодексу України (шахрайство) — карається штрафом до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк до двохсот сорока годин, або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до трьох років.
Триває досудове розслідування.
Сектор комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
На Коропщині поліцейські виявили двох водіїв, які керували транспортними засобами у стані алкогольного спʼяніння 17:21
Під час патрулювання на території Коропської громади правоохоронці виявили двох водіїв, які кермували в стані алкогольного сп’яніння.
У Чернігові відкрили виставку на честь загиблих працівників культури області 16:39
Від сьогодні в Обласному історичному музеї ім. Василя Тарновського експонується виставка, присвячена пам’яті працівників культури, які загинули в російсько-українській війні.
Зливав нечистоти в яр: на Чернігівщині викрили факт забруднення земель 16:17
Поліція Новгород-Сіверщини розслідує факт забруднення землі відходами