Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 13 жовтня, 13:13:57

Рятувальники навчають мешканців приватного житлового сектору правилам безпеки у побуті

04.10.2017   08:01Агенцiя

В умовах осіннього періоду зростає загроза виникнення пожеж в приватному житловому секторі громадян. Пов'язано це, насамперед, з використанням пічного опалення, про справність та відповідність правилам пожежної безпеки якого заздалегідь не подбали господарі.

Крім того, в цей період розповсюдженими причинами виникнення пожеж і трагічних випадків на них є необережність громадян у поводженні з відкритим вогнем, зокрема під час паління, а також порушення правил пожежної безпеки при експлуатації електромереж та електронагрівальних приладів.

З метою профілактики пожеж, надзвичайних подій, випадків загибелі і травмування людей на них у приватному житловому секторі, рятувальники Чернігівщини щотижнево здійснюють профілактичні відпрацювання населених пунктів шляхом подвірних обходів та інструктажів з громадянами.

03 жовтня фахівці підрозділів Управління ДСНС України у Чернігівській області провели профілактичні заходи на території сіл Прохори та Шевченка у Борзнянському, Савинки у Корюківському, Погорільці у Семенівському районах, а також на території районних центрів Бахмач та Прилуки.

Під час проведення роз'яснювальної роботи надзвичайники довели до власників помешкань основні вимоги пожежної безпеки у побуті, зокрема нагадали про необхідність обов'язкового очищення димарів від сажі та приведення приладів опалення й електромереж у безпечний протипожежний стан, недопустимість паління у приміщеннях та обережного поводження з вогнем.

Крім того, рятувальники звернули увагу батьків не залишати дітей без нагляду, постійно контролювати їх розваги та навчати правилам безпеки. Також фахівці ДСНС наголосили громадянам про небезпеку розведення вогнищ у екологічних системах, на відкритих і прибудинкових територіях та довели алгоритм дій у разі виявлення вибухонебезпечних предметів під час проведення земляних робіт.

Для більш детального ознайомлення із заходами безпеки надзвичайники вручили громадянам профілактичні пам’ятки й листівки.


Управління ДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові під час дронової атаки 12 жовтня поранено п’ятьох цивільних 11:21

Протягом минулої доби ворог 36 разів обстрілював Чернігівщину. Під атаками – 23 населені пункти. Більшість обстрілів – переважно FPV-дрони та скиди з БпЛА у прикордонні. Також армія рф застосовувала ударні дрони різних модифікацій.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:14

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

"Любеч. Ілюстрована історія" презентована в бібліотеці 11:09

9 жовтня 2025 року у межах засідання клубу "Краєзнавець" відбулася презентація науково-популярного видання "Любеч. Ілюстрована історія", авторами якої є любечани Сергій Граб та Анатолій Федорченко.

Infocrime Чернігів: маніпуляції та фейки вересня 11:06

За перший місяць моніторингу проєктом Infocrime Чернігів було виявлено 273 матеріали, що містять ознаки маніпуляцій або є фейками.

Пільги на комуналку для військових із Чернігова: хто має право та як оформити — пояснюють юристи

Пільги на комуналку для військових із Чернігова: хто має право та як оформити — пояснюють юристи 10:53

Чернігівці військові, які боронять Україну та мають статус учасників бойових дій, можуть отримати знижку на оплату комунальних послуг. Як оформити пільгу та які документи потрібні — роз’яснюють експерти Юридичного Гончаренко центру.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини