Чергова іноземна делегація відвідала 169-й Навчальний центр "Десна"
Цього разу завітав генерал Мікаель Бюден, Головнокомандувач Збройних Сил Королівства Швеція.
Основним лейтмотивом зустрічі стало перебування делегатів на чолі з генералом Бюденом у 205-му Центрі тактичної медицини.
Представники ЗСУ Королівства Швеція на власні очі побачили роботу, яка вже кілька місяців проводиться в Центрі та впевнилися, що рівень навчання дуже високий.
Устаткування ЦТМу також досить суттєве, але для занять ще вищого рівня, безперечно, поліпшення матеріальної бази є необхідним.
Навчальний центр "Десна"
Останні новини Чернігівщини
Понад у 15 разів вище норми: патрульні виявили нетверезого водія 13:10
Учора, близько 18-ї години, патрулюючи вулицею Гончою, за порушення Правил дорожнього руху поліцейські зупинили автомобіль Land Rover.
У Чернігові поліцейські затримали підозрюваного у пограбуванні пенсіонерки 12:00
Співробітники кримінальної поліції Чернігівського райуправління встановили особу 41-річного чоловіка, причетного до відкритого заволодіння золотим ланцюжком із хрестиком 72-річної пенсіонерки.
На Чернігівщині 4,6 тисяч клієнтів служби зайнятості працевлаштовано 11:16
Протягом січня-липня 2026 року на Чернігівщині:
Поліція документує наслідки ворожих атак по Чернігівщини 10:16
Упродовж доби ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками – через удари росіян постраждали мирні місцеві мешканці.