Військові навели понтонний міст на одному з притоків ДесниВійськові навели понтонний міст на одному з притоків Десни
Підрозділи 12 окремого полку оперативного забезпечення оперативного командування "Північ" практично відпрацювали наведення понтонної переправи на одному з притоків річки Десна на Чернігівщині.
Міст, довжиною майже 80 метрів, для проходу колісної та гусеничної техніки навели в рамках відпрацювання одного з етапів бригадних тактичних навчань з бойовою стрільбою 11 окремої механізованої бригади оперативного командування "Північ", які відбудуться незабаром на одному з полігонів.
Зазначимо, що практичні дії понтонерів, з розгортання мосту, були успішно проведені з використанням засобів аерозольного маскування.
До бригадних тактичних навчань будуть залучені не лише штатні підрозділи бригади, а ще й придана артилерія, армійська авіація та підрозділи оперативного забезпечення.
Прес-служба оперативного командування "Північ"
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 11:02
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 3 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
Чернігівщина продовжує розширювати міжнародну співпрацю: акцент – на відновленні та довгостроковому розвитку регіону 10:59
Чернігівська область продовжує активно розвивати міжнародне співробітництво, залучаючи партнерів до відновлення, розвитку громад, реалізації інвестиційних та гуманітарних проєктів.
На базі чернігівського училища відкрили інноваційний навчальний хаб автосервісу 09:08
У Чернігівському вищому професійному училищі відкрили сучасний навчальний хаб автосервісу Bosch Junior Academy. Проєкт реалізувало Бельгійське агентство з міжнародного співробітництва Enabel. Його вартість – майже 3,3 мільйона гривень.
Понад 11 тисяч учнів Чернігівщини завершили навчання за оновленою програмою предмета «Захист України» 09:04
У закладах загальної середньої та професійної освіти Чернігівської області завершився перший повний дворічний цикл навчання випускників за оновленою програмою навчального предмета «Захист України».
10 червня: цей день в Україні і світі 08:56
День 1566 Російська агресія - Day 1566 Russian aggression