Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 2 березня, 11:36:59

Протягом доби на пожежах через необережність при курінні загинула 1 та 2 людини врятовані

02.10.2017   13:10Агенцiя

1 жовтня о 14:30 до Служби порятунку "101" у Носівському районі надійшло повідомлення про пожежу в одному з приватних житлових будинків у с. Софіївка. Оперативно до місця події прибуло відділення 17-го Державного пожежно-рятувального поста та сільські вогнеборці з сіл Макіївка та Степові Хутори.

На час їх прибуття спостерігалося горіння в середині та на даху помешкання. Спільними діями вогнеборці о 15:07 пожежу локалізували та о 17:05 остаточно ліквідували. Вогнем знищено покрівлю, перекриття та майно, пошкоджено стіни. Під час гасіння в одній із кімнат помешкання рятувальники виявили обгоріле тіло 78-річного господаря помешкання.

Того ж дня, о 18:12 до оперативно-координаційного центру Управління ДСНС України у Чернігівській області надійшло повідомлення про пожежу в підвальному приміщенні дев'ятиповерхового житлового будинку по проспекту Миру, 255А, що в обласному центрі.

За викликом, на місце події прибуло відділення пожежно-рятувальної частини Аварійно-рятувального загону спеціального призначення У ДСНС України у Чернігівській області. Одягнувши захисні протигази рятувальники увійшли до задимленого підвалу. Під час проведення розвідки в одному з приміщень вогнеборці виявили в непритомному стані чоловіка та жінку. Рятувальники відразу винесли постраждалих на свіже повітря та надали їм першу невідкладну медичну допомогу. Потерпілими виявилися 50-річна жінка та її 64-річний товариш, всі без постійного місця проживання.

Вогнеборці о 18:24 локалізували та о 18:48 остаточно ліквідували пожежу. Вогнем знищено матрац та сміття.

В обох випадках причинами пожеж стала власна необережність людей під час куріння.


УДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські важкоатлети вибороли медалі на Кубку України 10:20

У Луцьку з 23 до 28 лютого відбувається Кубок України з важкої атлетики, де чернігівські важкоатлети вдало виступили та здобули нагороди різного гатунку:

На Чернігівщині засуджено двох військовослужбовців за порушення правил поводження із боєприпасами, внаслідок чого травмовано чотирьох малолітніх дітей 10:19

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального регіону двох військовослужбовців визнано винними у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 414 КК України (порушення правил поводження із боєприпасами, що заподіяло тілесні ушкодження кільком особам).

Надзвичайні події в області за останню добу 10:17

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

2 березня: цей день в Україні і світі

2 березня: цей день в Україні і світі 08:15

День 1468 Російська агресія - Day 1468 Russian aggression

Координація гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство: підсумки засідання робочої групи 10:22

26 лютого під головуванням директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у Чернігівській області. Учасники говорили про напрями захисту постраждалих осіб в умовах воєнного стану та плани дій на поточний рік.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини