Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 16 вересня, 16:52:13

До суду направлено обвинувальний акт за фактом заволодіння бюджетними коштами, виділеними на закупівлю вугілля для закладів освіти

29.09.2017   11:32Агенцiя

За процесуального керівництва Ніжинської місцевої прокуратури до суду направлено обвинувальний акт стосовно колишнього начальника відділу освіти райдержадміністрації та керівника одного з приватних підприємств, підозрюваних у заволодінні бюджетними коштами (ч. 3 ст. 191 КК України) та службовому підробленні (ч. 1 ст. 366 КК України).

Як встановлено слідством, у червні 2016 року обвинувачені за попередньою змовою, шляхом підробки офіційних документів про поставку вугілля до ряду навчальних закладів району підприємством, яке не приймало участі у процедурі закупівлі та керівником якого є підозрюваний, незаконно заволоділи бюджетними коштами на суму 90 тис. грн.

У кримінальному провадженні прокурором в інтересах держави заявлено позов про відшкодування збитків, спричинених кримінальним правопорушенням.

Обвинувальний акт направлено до суду для розгляду по суті.


Довідково: санкція ч. 3 ст. 191 КК України передбачає покарання у виді обмеження волі на строк від 3 до 5 років або позбавленням волі на строк від 3 до 8 років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Санкція ч. 1 ст. 366 КК України – у виді штрафу в розмірі до 250 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до 3 років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.



Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

08:23

Прокуратура повертає у власність громади гідроспоруди на Коропщині

Прокуратура повертає у власність громади гідроспоруди на Коропщині 08:19

З метою захисту інтересів територіальної громади, прокуратура звернулася до суду з заявами про передачу чотирьох гідротехнічних споруд, площею понад 20 тис. м2, у комунальну власність.

Чернігівська обласна дитяча лікарня отримала сучасний ультразвуковий сканер від благодійників 08:16

Завдяки Благодійній організації La Chaine de l'Espoir Чернігівська обласна дитяча лікарня поповнилась сучасним ультразвуковим сканером експертного класу з кардіонахилом.

Продовжила справу загиблого чоловіка: до лав поліції Чернігівщини доєдналася дружина Героя-захисника Чернігова Дарина Христенок 08:13

Начальник поліції Чернігівщини Іван Іщенко привітав у лавах поліції Чернігівщини Дарину Христенок, дружину полеглого Героя Олексія Христенка, який загинув у 2022 році під час оборони Чернігова від російських загарбників.

Бронза світового рівня: Данило Жасан — призер чемпіонату світу з боксу-2025 у Ліверпулі 08:10

З 4 по 14 вересня у місті Ліверпуль (Велика Британія) проходить чемпіонат світу з боксу World Boxing Championship 2025, який об’єднав 540 найсильніших спортсменів із 66 країн світу.