Поліція встановила зловмисника, який поцупив агрохімікатів більше ніж на 90 тисяч гривень
У Варвинському районі кримінальна поліція вирахувала особу, причетну до викрадення з сільгосптовариства препаратів для оброблення зернових. Викрадене повернуто власнику.
27 вересня по допомогу до Варвинського відділення поліції звернувся представник сільгосптоваритсва, що упродовж вересня невстановлена особа з зернотоку підприємства викрала більше ста літрів препаратів для оброблення зернових. Хімікати були розфасовані у п’ятилітрові флакони. Аграрії оцінили свої збитки у 92 тисячі гривень.
В ході оперативно-розшукових заходів оперативники кримінальної поліції Варвинського відділення поліції ГУНП в Чернігівській області встановили, що крадіжку скоїв робітник цього ж агропідприємства.
Чоловік у скоєному зізнався та надав правдиві свідчення. Викрадене вилучено та повернуто власнику.
Інформація про подію внесена до єдиного реєстру досудових розслідувань, відкрито кримінальне провадження за частиною 3 статті 185 Кримінального кодексу України (крадіжка, поєднана з проникненням у житло, інше приміщення чи сховище або що завдала значної шкоди потерпілому) - карається позбавленням волі на строк від трьох до шести років.
Триває досудове розслідування.
Сектор комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34
Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.
У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном 11:27
У Чернігові 4 квітня 2026 року за підтримки ЮНІСЕФ відбувся інтерактивний захід для дітей та їхніх батьків «Патруль пригод». Подію приурочили до Міжнародного дня просвіти з питань мінної безпеки.
Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині 11:05
Поки він боронить Україну на передовій, вона щодня тримає свій маленький, але важливий фронт у рідному селі. Ця історія про родину Могильних, які започаткували власну справу після деокупації рідного села і продовжують її розвивати попри війну.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:24
Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
Чернігівщина у трійці лідерів цифрової трансформації серед прифронтових областей: підбито підсумки Індексу за 2025 рік 10:23
Державні послуги мають працювати непомітно, а інтернет — бути в кожному селі. Міністерство цифрової трансформації оприлюднило результати вимірювання рівня цифровізації регіонів за 2025 рік.