Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 20 жовтня, 19:38:03

Генеральний план - настільний документ розбудови територій

29.09.2017   08:55Агенцiя

На цьому наголосив начальник Управління містобудування та архітектури ОДА Олександр Дмитрюк на черговому засіданні архітектурно-містобудівної ради.

- Генеральний план населених пунктів чи детальний план територій — документи, що розробляються не на рік чи два. Саме тому до їх підготовки треба підійти максимально виважено та прискіпливо, —  зауважив Олександр Дмитрюк.

Члени ради заслухали презентацію генерального плану села Замістя Прилуцького району. Загалом територію населеного пункту планують значно розширити. Втім, такі зміни мають відповідати усім вимогам чинного законодавства: дотримання санітарних зон поблизу сміттєзвалищ, кладовищ, можливість приватизації тощо.

У представленому проекті передбачено розширення житлового фонду та соціальної інфраструктури, проектування каналізації й інше.

Однак, план потребує доопрацювання, зокрема в частині зонування території.

Внести правки до документів рада запропонувала і під час розгляду двох наступних питань порядку денного. Мова йде про детальний план території щодо розміщення комплексу з переробки органічних відходів в біогаз для виробництва електричної та теплової енергії за межами села Журавка на Варвинщині та детальний план території, розташованої в адміністративних межах Одинцівської сільської ради (Козелецький район) для реконструкції існуючих та будівництва нових будівель і споруд під птахоферму.

Читати також: Основа розвитку території населеного пункту, або Навіщо потрібен генеральний план?

 
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

За якими послугами звертаються до податкової

За якими послугами звертаються до податкової 17:50

Протягом січня-вересня 2020 року до управління електронних сервісів Головного управління ДПС у Чернігівській області надійшло 56,3 тис звернень від платників для отримання адміністративних послуг.

Про імпорт-експорт Чернігівської області

Про імпорт-експорт Чернігівської області 17:48

У січні–серпні 2020р. експорт товарів суб’єктами зовнішньоекономічної діяльності області становив 489 млн.дол. США, імпорт – 234 млн.дол.

Ніжинський елеватор

Ніжинський елеватор "Кернела" встановив рекорд із завантаження вагонів-зерновозів 17:39

Елеватор «Дружба-Нова» (Ніжинський елеватор агрохолдингу «Кернел») встановив рекорд з відвантаження зерна на залізничний транспорт, завантаживши за 26 годин 86 вагонів-зерновозів, або більше ніж півтора маршрута.

Дослідний зразок безпілотного авіаційного комплексу

Дослідний зразок безпілотного авіаційного комплексу "Лелека-100" проходить державні випробування 17:33

На Чернігівщині випробувальною бригадою Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки (ДНДІ ВС ОВТ) проводяться державні випробування дослідного зразка безпілотного авіаційного комплексу «Лелека −100».

Статистика COVID-19 на Чернігівщині: захворіли 254, одужали 92, померли двоє

Статистика COVID-19 на Чернігівщині: захворіли 254, одужали 92, померли двоє 17:29

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 20 жовтня зафіксовано 254 нових випадків інфікування COVID-19.