Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 5 лютого, 17:13:34

Зустріч голів міських рад Прилук й Косьцежини

26.09.2017   14:42

Три місяці тому делегація з Прилук відвідала місто-побратим Косьцежину з метою перейняти прогресивний досвід польських сусідів.

Сьогодні ж представники Косьцежини спілкувалися з посадовцями Прилуцької міської ради й відвідували комунальні та приватні підприємства нашого міста.

Голова міської ради Косьцежини Тереза Прейс (як секретар міської ради в Україні) та начальник відділу розвитку міської ради Олівія Шляровська прибули на святкування другого дня Воздвиженського ярмарку. Відвідавши краєзнавчий музей імені Василя Маслова та міський Будинок культури, в якому наразі проходила вистава “Майстер та Маргарита”, жінки провели насичений враженнями день.

Ділова частина візиту розпочалася сьогодні в міській раді. За круглим столом малої зали засідань посадовцям міської ради та керівникам комунальних підприємств міста вдалося обговорити сучасні реалії Прилук й Корсьцежини. Звісно, наші міста живуть зовсім по-різному, оскільки місто-побратим уже давно відмовилося від такого явища як суто комунальні підприємства й почало активну співпрацю з ЄС багато років тому.

Міський голова Ольга Попенко вкотре поділилася враженнями від подорожі Польщею, а Тереза Прейс та Олівія Шляровська — Україною. Присутні в залі засідань мали вигляд добре знайомих друзів, тому більш невимушеного обміну подарунками годі було й уявити.


Прес-секретар міської ради Любов Рубан

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані в області за минулу добу 14:06

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 3 пожежі.

 Є злочин, є вирок, а чи буде покарання?

Є злочин, є вирок, а чи буде покарання? 13:57

«Злочин-вирок-покарання» – узагальнена послідовність кримінального провадження. Змінити цей алгоритм може лише вичерпний перелік винятків, визначений чинним законодавством.

Прокуратурою вжито заходи у сфері культурної спадщини

Прокуратурою вжито заходи у сфері культурної спадщини 13:53

Прилуцькою окружною прокуратурою встановлено факт протиправної бездіяльності відділу освіти, культури та спорту Парафіївської селищної ради Прилуцького району, що полягає у неподанні до органу охорони культурної спадщини вищого рівня пропозиції про занесення об'єкта культурної спадщини до Державного реєстру нерухомих пам'яток України щодо об’єкта культурної спадщини – поселення «Петрушівка - 1» 1 тис. до н.е. (охоронний № 7266-Чр), який занесений до переліку щойно виявлених об’єктів культурної спадщини Чернігівської області.

Лосі, козулі, дикі кабани: як чернігівець Олександр Михайлов ловить диких тварин на фотопастку 10:28

Лосі, козулі, дикі кабани, бобер та різні птахи потрапляють до фотопасток чернігівця Олександра Михайлова. Він — засновник клубу екстремального відпочинку та два роки займається таким хобі як фотополювання. Чи безпечне таке заняття та як зробити фото диких тварин у лісі – читайте далі.

Атрошенко назвав виконувача обов'язків міського голови та розповів як працюватиме міська влада Чернігова 10:23

1 лютого міського голову Чернігова Владислава Атрошенка відсторонили від відповідної посади строком на один рік. Таке рішення 1 лютого ухвалив Львівський апеляційний суд під час розгляду апеляції на рішення Яворівського районного суду, який 7 грудня 2022 року на рік заборонив міському голові Чернігова Владиславу Атрошенку обіймати свою посаду.