За отриманням адмінпослуг до фіскальних органів звернулося більше 595 тисяч платників податків
У Головному управлінні ДФС у Чернігівській області повідомили, що протягом 8 місяців до фіскальних органів області надійшло 595,6 тисяч звернень від платників для отримання адміністративних, консультативних та інформаційних послуг.

Понад 60 відсотків від загальної кількості наданих послуг платники отримали у Центрах обслуговування, яких у нашій області 16. Найбільш запитуваною є послуга з видачі картки платника податків. Нею скористалися близько 27 тисяч осіб.
Майже 6 тисяч звернулися за отриманням витягу з реєстру платників єдиного податку.
Також платники отримали послуги з реєстрації книг обліку розрахункових операцій, реєстрації книг обліку доходів та книг обліку доходів і витрат платникам єдиного податку, реєстрації платника єдиного податку, видачі ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами.
Останні новини Чернігівщини
“Симфонія тривалістю в життя” триває 10:40
Академічний симфонічний оркестр “Філармонія” Чернігівського обласного філармонійного центру (художній керівник та головний диригент — заслужений діяч мистецтв України Микола Сукач) 18 жовтня 2025 року представив глядачам програму, в яку увійшли твори юного Вольфганга Амадея Моцарта.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:37
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 3 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.
20 жовтня: цей день в Україні і світі 10:35
День 1335 Російська агресія - Day 1335 Russian aggression
Забезпечення мобільним зв’язком та інтернетом: на Чернігівщині працювала команда Мінцифри та Мінрегіону 12:44
Стан покриття мобільним зв’язком, оптичним інтернетом в Чернігівській області, особливо в період тривалих відключень електроенергії, обговорювали 15 жовтня на зустрічі в ОВА.
СБУ викрила ще 4 організаторів «ухилянтських схем» на півночі України 12:02
Служба безпеки України заблокувала нові схеми ухилення від мобілізації та затримала 4-х організаторів оборудок.