Патрульні затримали по гарячих слідах осіб, які пограбували дитину
24 вересня близько опівночі на лінію «102» зателефонувала жінка і повідомила, що на вулиці двоє невідомих відібрали мобільний телефон у її сина. До заявниці був направлений екіпаж патрульної поліції.
Прибувши за вказаною адресо, поліцейські поспілкувалися із жінкою та з’ясували, що деякий час тому вона посадила в таксі свого 13-річного сина і відправила його до бабусі. Доїхавши до місця призначення, хлопцю залишилося пройти через двір, та дорогою його зустріли двоє невідомих. Один схопив дитину за руки, інший – почав обмацувати кишені. Знайшовши в одній з них мобільний телефон, зловмисник почав його роздивлятися. У цей час його спільник, напевно, втратив пильність, тож хлопець зміг вирватися й побіг до під’їзду. Вже від бабусі підліток зателефонував матері, а вона зразу ж викликала поліцію.
Патрульні записали прикмети нападників і почали прочісувати мікрорайон. Біля під’їзду одного з багатоквартирних будинків правоохоронці звернули увагу на двох громадян, які сиділи на лавці. Обидва були схожі за прикметами на розшукуваних. Коли пограбованому хлопцеві показали чоловіків, він упізнав у них своїх кривдників.
Під час поверхневого огляду в одного з громадян патрульні виявили мобільний телефон потерпілого. Чоловіків затримали, а на місце викликали слідчо-оперативну групу.
Встановлюючи особи затриманих, поліцейські з’ясували, що це батько й син. Старший уже був раніше засуджений за пограбування, молодший – перебуває на обліку в наркологічному диспансері.
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 11:02
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 3 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
Чернігівщина продовжує розширювати міжнародну співпрацю: акцент – на відновленні та довгостроковому розвитку регіону 10:59
Чернігівська область продовжує активно розвивати міжнародне співробітництво, залучаючи партнерів до відновлення, розвитку громад, реалізації інвестиційних та гуманітарних проєктів.
На базі чернігівського училища відкрили інноваційний навчальний хаб автосервісу 09:08
У Чернігівському вищому професійному училищі відкрили сучасний навчальний хаб автосервісу Bosch Junior Academy. Проєкт реалізувало Бельгійське агентство з міжнародного співробітництва Enabel. Його вартість – майже 3,3 мільйона гривень.
Понад 11 тисяч учнів Чернігівщини завершили навчання за оновленою програмою предмета «Захист України» 09:04
У закладах загальної середньої та професійної освіти Чернігівської області завершився перший повний дворічний цикл навчання випускників за оновленою програмою навчального предмета «Захист України».
10 червня: цей день в Україні і світі 08:56
День 1566 Російська агресія - Day 1566 Russian aggression