Вандали потрощили нові тролейбуси
Вчора вночі невстановлені вандали зробили своєрідний «подарунок» до Дня міста — розбили вікна у двох нових тролейбусах «Барвінок».
Подія сталася напевно о другій ночі, саме в цей час охоронець на прохідній чув гучну компанію молодиків, що проходила повз. А звуку битого скла з будиночку охорони чутно не було.
Ймовірно вандал чи вандали, залізли на бетонний паркан депо вздовж вулиці Академіка Павлова і звідти кидали каміння, адже одна з пошкоджених машина знаходилась на відстані 10 метрів від огорожі.
Розбити вікна на тролейбусах вранці виявив водій однієї з пошкоджених машин. На місце події викликали слідчо-оперативну групу.
Матеріальні збитки за розбиті вікна становлять до 20 000 ₴. Окрім того за кожний день простою справного тролейбуса КП «ЧТУ» втрачає 2 000 ₴ виручки.
КП «Чернігівське тролейбусне управління»
Останні новини Чернігівщини
Цифрова трансформація Чернігівщини: від енергонезалежних ЦНАПів до створення Офісу цифрових компетенцій 19:47
Чернігівська область продовжує впроваджувати сучасні цифрові рішення, що роблять державні сервіси доступнішими для кожного мешканця. Днями відбулася робоча зустріч за участі заступника голови ОДА Сергія Зенченка, фахівців Управління цифрової трансформації, регіональної координаторки програми EGAP Юлії Масляної та керівниці Агенції регіонального розвитку Ірини Сімонової.
Чий голос домінує в чернігівських новинах: результати гендерного моніторингу 19:43
В онлайн-медіа Чернігівської області чоловіки й надалі значно частіше фігурують у новинах, ніж жінки — як у ролі головних героїв матеріалів, так і як фахові коментатори та експерти.
Про ефективну комунікацію у сфері ветеранської політики – на нараді в ОВА 14:31
Як надалі збільшити на рівні області ефективність міжвідомчої взаємодії у сфері ветеранської політики – обговорювали на нараді, яку провів заступник голови Чернігівської ОДА Іван Ващенко.
Старт роботи над Стратегією розвитку Чернігівської громади: аналітика та опитування мешканців 14:16
Перше засідання робочої групи з розроблення проєкту Стратегії розвитку Чернігівської міської територіальної громади на період до 2027 року (з перспективою до 2034 року) та Плану заходів з її реалізації на 2026–2027 роки під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка відбулося 26 лютого.
“Симфонія тривалістю в життя” — оркестр “Філармонія” продовжує проєкт 14:13
І знову сцена Чернігівського обласного філармонійного центру належала Моцарту! Академічний симфонічний оркестр “Філармонія” (художній керівник та головний диригент — заслужений діяч мистецтв України Микола Сукач) продовжує реалізацію мистецького проєкту “Симфонія тривалістю в життя”, який передбачає виконання всіх симфоній великого австрійського композитора у хронологічній послідовності.