Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 28 липня, 20:29:50

Аудитори ГУ ДФС у Чернігівській області виявили факт заниження платником суми земельного податку на 1,5 млн. гривень

19.09.2017   10:30Агенцiя

Питання повноти нарахування земельного податку знаходиться на постійному контролі. Про це повідомляють у Головному управлінні ДФС. Так, співробітниками управління аудиту було проведено документальну позапланову виїзну перевірку ТОВ «А».

У ході перевірки встановили, що керівник ТОВ надав до податкової інспекції за місцем обліку уточнюючий розрахунок по земельному податку, в якому  зменшив суму податку по трьом земельним ділянкам у зв’язку з застосуванням коефіцієнта функціонального призначення земельних ділянок, як земель відведених під майбутнє будівництво.

В управлінні аудиту пояснюють, що коефіцієнт функціонального призначення земельної ділянки враховується при розрахунку нормативної грошової оцінки земельної ділянки. У подальшому це впливає на розмір земельного податку. Але, згідно даних Державного земельного кадастру, витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку цих земельних ділянок та інформації Держгеокадастру у Чернігівській області ТОВ «А» повинно було застосовувати вищий коефіцієнт функціонального призначення. А саме, як для земель комерційного використання.

Підставою для нарахування земельного податку відповідно до ст.286 Податкового кодексу України є дані державного земельного кадастру, а базою оподаткування є нормативно грошова оцінка земельних ділянок з урахуванням коефіцієнту індексації (п.271.1 ст.271 Податкового кодексу України). 
         
Таким чином, за наслідками проведеної перевірки, було встановлено заниження суми земельного податку на 1,5 млн. гривень.

Останні новини Чернігівщини

День боротьби із гепатитами: що треба знати про хворобу?

День боротьби із гепатитами: що треба знати про хворобу? 17:36

Його мета – підвищення обізнаності громадськості щодо симптомів, методів діагностики, лікування та профілактики гепатитів, а також привернення уваги урядових та неурядових організацій до необхідності надання підтримки людям, що живуть з цією хворобою.

Податкова проводить зустрічі з керівниками підприємств-боржників області

Податкова проводить зустрічі з керівниками підприємств-боржників області 17:27

Питання податкового боргу перебуває на контролі податкової і з метою недопущення накопичення боргів та погашення існуючих триває постійний діалог керівництва податкового органу з керівниками підприємств-боржників області.

Уряд провів співбесіду з кандидатом на посаду голови Чернігівської ОДА

Уряд провів співбесіду з кандидатом на посаду голови Чернігівської ОДА 17:13

Кабінет Міністрів провів співбесіду з кандидатом на посаду Чернігівської обласної державної адміністрації В’ячеславом Чаусом.

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 5 нових випадків COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 5 нових випадків COVID-19 16:15

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 28 липня в області зафіксовано п'ять нових випадків COVID-19.

Прилуцькі поліцейські затримали підозрювану в крадіжці майже 140 тисяч гривень з оселі пенсіонерки

Прилуцькі поліцейські затримали підозрювану в крадіжці майже 140 тисяч гривень з оселі пенсіонерки 16:14

Впродовж кількох годин після надходження повідомлення про злочин співробітники Прилуцького районного відділу поліції встановили особу зловмисниці та затримали її.