Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 3 серпня, 14:55:07

Чернігівське обласне територіальне відділення АМКУ України здійснює дослідження ринків у сфері послуг розміщення зовнішньої реклами в межах міст Чернігова, Ніжина та Прилук

18.09.2017   16:20Агенцiя

Чернігівське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України на виконання доручення АМКУ здійснює дослідження ринків у сфері послуг розміщення зовнішньої реклами в межах міст Чернігова, Ніжина та Прилук.

Відділенням, зокрема, досліджуються питання щодо місць розміщення зовнішньої реклами (об’єкти комунальної власності, об’єкти залізниці  тощо), схеми розміщення місць розташування рекламних засобів, учасників ринку розміщення зовнішньої реклами, цільова аудиторія замовників реклами (ті суб’єкти господарювання, що безпосередньо замовляють в учасника ринку послуги з розміщення зовнішньої реклами та рекламують свій продукт), порядок встановлення пріоритету заявника на місце розташування рекламного засобу (чи відмови в установленні такого пріоритету) та отримання дозволів на розміщення зовнішньої реклами, документи, необхідні для отримання дозволу, строк, на який видається дозвіл, плата за отримання дозвільного документа тощо, розмір плати за користування місцем розташування рекламних засобів, інші платежі.

Інформацію, яка може бути використана відділенням під час дослідження, надсилайте на електронну адресу територіального відділення cg@amcu.gov.ua, з обов’язковим зазначенням теми: «Зовнішня реклама» та/або на адресу Відділення: 14005, м. Чернігів, просп.Миру, 49-А.

Вся отримана інформація буде опрацьована і перевірена та, за доцільності, врахована при визначенні заходів, необхідних для вжиття за результатами дослідження.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські ювенальні поліцейські влаштували спортивне свято для підопічних дітлахів

Чернігівські ювенальні поліцейські влаштували спортивне свято для підопічних дітлахів 11:46

Поліцейські зіграли у футбол із вихованцями Центру соціально-психологічної реабілітації дітей та влаштували справжнє свято з нагоди 15-річчя закладу.

Протягом І півріччя фахівці Держпродспоживслужби Чернігівщини виявили 235 порушень законодавства у сфері безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини

Протягом І півріччя фахівці Держпродспоживслужби Чернігівщини виявили 235 порушень законодавства у сфері безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини 11:39

У першому півріччі 2021 року спеціалісти структурних підрозділів Держпродспоживслужби Чернігівщини здійснили 158 позапланових перевірок у сфері безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини.

З 5 серпня змінюються правила перетину кордону та контрольних пунктів в’їзду-виїзду, що пов’язані з карантином

З 5 серпня змінюються правила перетину кордону та контрольних пунктів в’їзду-виїзду, що пов’язані з карантином 11:33

Кабінетом Міністрів України Постановою від 28 липня 2021 р. № 787 внесені зміни до обмежувальних протиепідемічних заходів щодо запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Поліцейські Чернігівщини з’ясовують обставини, за яких малолітня дитина зазнала смертельних опіків

Поліцейські Чернігівщини з’ясовують обставини, за яких малолітня дитина зазнала смертельних опіків 11:28

Поліція розслідує кримінальне провадження за фактом смерті дворічної дівчинки внаслідок термічного опіку окропом.

Рятувальники Чернігівщини роз’яснюють жителям області правила поводження з вогнем

Рятувальники Чернігівщини роз’яснюють жителям області правила поводження з вогнем 10:44

Упродовж минулого тижня співробітники районних управлінь та відділів Головного управління ДСНС України у Чернігівській області провели профілактичні відпрацювання приватного житлового сектору громадян на території 26 населених пунктів області.