Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 19 жовтня, 19:05:14

Неповнолітні правопорушники відчули себе футбольними арбітрами

05.06.2012   14:55Агенцiя

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей – свято радості та надії.

Не минуло стороною свято й неповнолітніх засуджених, які перебувають на обліках в підрозділах кримінально-виконавчої інспекції Чернігівської області. Першого червня для неповнолітніх Чернігівського міського відділу були організовані різноманітні святкові та просвітницькі заходи.

У тісній взаємодії з керівництвом Чернігівського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді працівники кримінально-виконавчої інспекції організували для неповнолітніх ігрові та просвітницькі заходи, підготували просвітницькі години, спрямовані на обізнаність дітьми своїх прав. Головним результатом святкових заходів стало те, що неповнолітні правопорушники разом з іншими дітьми не відчували себе покинутими та залишеними без уваги з боку держави і суспільства.

Саме неповнолітні правопорушники змогли відчути тягар відповідальності, оскільки під час святкових днів виступали волонтерами, які організовували та керували процесом різноманітних конкурсів для малечі, що відбувались в Чернігові. Відчули себе в ролі журі при проведенні конкурсу малюнку на асфальті та дізнались як це важливо контролювати гравців під час турніру з футболу.

Заступник начальника Чернігівського міського відділу КВІ Наталія Дудка зазначила: «Правоохоронці краще за інших знають, що атмосфера любові та душевного тепла – найкраща для будь-якої дитини, а особливо для тієї, яка відрізняється від так званих звичайних дітей. Але вони, як і всі діти України, чекають на святкові дні. І наш обов’язок – дарувати їм радість, показати, що про них також пам'ятають і ними опікуються».


Прес-служба управління в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Чернігів розпочинає опалювальний сезон у житлових будинках

Чернігів розпочинає опалювальний сезон у житлових будинках 17:52

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко 19 жовтня підписав розпорядження "Про початок опалювального сезону 2020-2021 років у житловому фонді міста Чернігова".

Упродовж минулого тижня надзвичайники врятували 2 малолітніх дітей та 57 разів залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня надзвичайники врятували 2 малолітніх дітей та 57 разів залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій 17:49

Упродовж минулого тижня з 12 по 19 жовтня щоденно в підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 191 чоловік особового складу та 61 одиниця спеціальної техніки.

У Прилуках діє

У Прилуках діє "помаранчевий" рівень епіднебезпеки 17:32

Відповідно до позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій з 19 жовтня місто Прилуки пепереходить в «помаранчеву зону» епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

Ніжин: позачергове засідання виконавчого комітету

Ніжин: позачергове засідання виконавчого комітету 17:09

17 жовтня відбулося позачергове засідання виконавчого комітету під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

Чернігів: КП

Чернігів: КП "ЧТУ" одержало 5 нових тролейбусів, придбаних містом цього року 16:52

П’ять нових тролейбусів чернігівського виробництва, придбаних нашим містом цього року, 16 жовтня передані Чернігівському тролейбусному управлінню урочисто – у присутності представників колективу заводу-виробника, чернігівського міського голови Владислава Атрошенка, виконавчого директора заводу Олега Бойка.