Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 25 травня, 08:46:49

Неповнолітні правопорушники відчули себе футбольними арбітрами

05.06.2012   14:55Агенцiя

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей – свято радості та надії.

Не минуло стороною свято й неповнолітніх засуджених, які перебувають на обліках в підрозділах кримінально-виконавчої інспекції Чернігівської області. Першого червня для неповнолітніх Чернігівського міського відділу були організовані різноманітні святкові та просвітницькі заходи.

У тісній взаємодії з керівництвом Чернігівського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді працівники кримінально-виконавчої інспекції організували для неповнолітніх ігрові та просвітницькі заходи, підготували просвітницькі години, спрямовані на обізнаність дітьми своїх прав. Головним результатом святкових заходів стало те, що неповнолітні правопорушники разом з іншими дітьми не відчували себе покинутими та залишеними без уваги з боку держави і суспільства.

Саме неповнолітні правопорушники змогли відчути тягар відповідальності, оскільки під час святкових днів виступали волонтерами, які організовували та керували процесом різноманітних конкурсів для малечі, що відбувались в Чернігові. Відчули себе в ролі журі при проведенні конкурсу малюнку на асфальті та дізнались як це важливо контролювати гравців під час турніру з футболу.

Заступник начальника Чернігівського міського відділу КВІ Наталія Дудка зазначила: «Правоохоронці краще за інших знають, що атмосфера любові та душевного тепла – найкраща для будь-якої дитини, а особливо для тієї, яка відрізняється від так званих звичайних дітей. Але вони, як і всі діти України, чекають на святкові дні. І наш обов’язок – дарувати їм радість, показати, що про них також пам'ятають і ними опікуються».


Прес-служба управління в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:45

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 24 травня до 8:00 25 травня 2020 року.

З 25 травня відкрито сезон рибальства на річках Дніпро та Сож

З 25 травня відкрито сезон рибальства на річках Дніпро та Сож 08:27

25 травня 2020 року закінчується нерестова заборона на вилов риби на р. Дніпро та р. Сож.

За неправдиве повідомлення про замінування особу засудили до 4 років ув’язнення

За неправдиве повідомлення про замінування особу засудили до 4 років ув’язнення 08:05

Чотири роки ув’язнення просив прокурор для уродженця Городнянського району області, якого обвинувачували у неправдивому повідомленні про замінування.

За добу поліція вилучила з незаконного обігу ручну гранату і майже три сотні набоїв

За добу поліція вилучила з незаконного обігу ручну гранату і майже три сотні набоїв 07:52

В результаті профілактичних заходів, спрямованих на припинення незаконного обігу зброї і вибухівки, правоохоронці вилучили в різних частинах області значну кількість боєприпасів.

25 травня - День філолога

25 травня - День філолога 07:40

Філологія одна з найцікавіших наук, яка включає в себе цілу сукупність наукових напрямків, що вивчають нашу багату культурну спадщину, виражену як в літературній творчості, так і в мовній культурі.